• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie mogę zdjąć całkowicie napleta

Anonim2137

New member
Cześć przyszedłem z pytaniem bo nie wiem czy mam wybrać się do lekarza mam 16 lat i mam problem z napletem jak penis nie stoi to normalnie mogę zdjąć napleta lecz gdy jest wzwód to nie mogę całkowicie zdjąć napleta
 

wacie

Active member
Dodaj zdjęcię , łatwiej można będzie to ocenić.
Prawdopodobnie masz stulejkę .
Być może też za krótkie wędzidełko .
 

Trolo

Well-known member
Cześć przyszedłem z pytaniem bo nie wiem czy mam wybrać się do lekarza mam 16 lat i mam problem z napletem jak penis nie stoi to normalnie mogę zdjąć napleta lecz gdy jest wzwód to nie mogę całkowicie zdjąć napleta
Dobrze by było jakbyś napisał nie mogę zdjąć bo : jest za wąsko, boję się, coś ciągnie, boli? Z tego co napisałeś możemy sobie tylko wróżyć co Ci jest. Przypuszczalnie nigdy tego nie robiłeś stąd problemy. Możesz to bardziej opisać? Ewentualnie jakieś zdjęcia od góry i od dołu jak zsuwasz napletek?
 

kamilops

Active member
Jeżeli całkowicie możesz ściągnąć napletek w spoczynku i umyć się tam, a w wzwodzie widać tylko początek główki i nie da się bardziej to prawdopodobnie jest to częściowa stulejka i/lub krótkie wędzidełko. Zgłoś się do urologa :)
 

latek777

Active member
Jeżeli całkowicie możesz ściągnąć napletek w spoczynku i umyć się tam, a w wzwodzie widać tylko początek główki i nie da się bardziej to prawdopodobnie jest to częściowa stulejka i/lub krótkie wędzidełko. Zgłoś się do urologa :)
a po zabiegu obrzezania częściowego w czasie wzwodu napletek powinien schodzić sam czy trzeba pomóc ręką?
 

Trolo

Well-known member
Wszystko zależy od tego jak długi był napletek przed zabiegiem i ile zostało go po zabiegu. Czyli jeżeli dużo wycięte to w trakcie wzwodu będzie się odkrywał, a jeżeli zostało więcej to może się nie odkrywać sam. Zależy to też od samego penisa i jego przyrostu podczas wzwodu. Jeden będzie miał w spoczynku o połowę mniejszego niż we wzwodzie czyli podczas wzwodu może się odkrywać, a drugi będzie miał niedużą różnicę między spoczynkiem a wzwodem i jemu się nie odkryje.
 

kamilops

Active member
tak jak Trolo powiedział, generalnie nie ma to większego znaczenia i zalezy od penisa. Nawet jak masz mu pomóc reką, to ważne aby schodził do końca bez uwierania :)
 
Do góry