Nerwica a libido

janeeczek

New member
Witam! Piszę z problemem, który mam od dłuższego czasu. Mam normalne wzwody czasami i poranne także się zdarzają ale no niestety nie codziennie, wręcz rzadko, szybko też ustępują, nie jest to to co było ale rozumiem, że jeśli występują mechanicznie jest okej. Wykonane badania : echo serca, ekg, próba wysiłkowa, morfologia, tarczyca oraz prolaktyna, badanie moczu, urologa odwiedziłem dwa razy, poza lekkim żylakiem prawego jądra żadnych odchyleń. Mocz oddaje normalnie, nie muszę wstawać w nocy i latać do toalety, reszta badań jak najbardziej w normie, wszystko w widełkach, echo i ekg bez zastrzeżeń, próba także. Mam 29 lat, od 8 miesięcy nie piję alkoholu, papierosów nigdy nie paliłem, nie mam nadwagi, 81kg przy wzroście 185cm, mam siedzący tryb życia, jestem kierowcą ale staram się codziennie ruszać minimum 30 minut. Nie mam nadciśnienia, wysiłek nie sprawia mi problemu. Nie robiłem tylko próby wątrobowej i nerkowej, estradiol chyba też nie był badany. Nie mam partnerki aktualnie ale zanosi się na to, że będę miał ;) a libido leży. Jakie badania jeszcze wykonać ? Czy prostata może mieć wpływ na wzwód ? Nie mam co prawda problemów z oddawaniem moczu ale lepiej to przebadać. Raz przez ten czas wziąłem kamagrę i to było to, penis stał jak kiedyś, zero problemu ale nie mam zamiaru się faszerować. Proszę o sugestię jakie badania jeszcze wykonać. Nerwicę mam opanowaną bez leków, dodam, że problem występował przed nerwicą.
 

janeeczek

New member
Zaobserwowałem częste oddawanie moczu w dzień, fakt, piję dużo wody, 3 litry praktycznie codziennie, nie towarzyszy temu ból, po prostu normalnie oddaje mocz.
 

umberto

Member
Kwestia stresu, też tak miałem przez jakiś czas ( niestety ale stres jeszcze bardziej często nakreca ten problem, stresujesz się, że penis opadnie, przez to członek opada i to powoduje jeszcze większy stres). Podejrzewam, że jest to spowodowane brakiem pewności siebie, poczucia własnej wartości jako partner seksualny i też trochę kwestia przyzwyczajenia do masturbacji podczas oglądania pornografii. Jeżeli po kilku razach nie nabierzesz pewności siebie, zakup tabletki z sildenafilem bez recepty, zapoznaj się przed użyciem z ulotką oraz spróbuj. NIe polecam kupować pierwszych z brzegu bo ceny bywają rózne a liczy się tutaj ta sama substancja czynna, mianowicie Sildenafil (tylko kiedy tabletki maja ten środek są tak naprawdę skuteczne). Ze środków oferujących najlepszy stosunek jakości do ceny jest na przyklad Inventum.
 

Podobne tematy

Do góry