• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Najwyższy czas na zdjecie szwów? Zdjęcia

Bolek95

New member
Witam,
W jednym miejscu w okolicy czterech szwów zaczęła się robić opuchlizna (Takie jakby ząbki dookoła szwów). Czy to nie oznacza, że te szwy zostają przez organizm uznane za ciało obce? Jestem 17 dni po zabiegu, rana zagoiła się bardzo szybko. Myślicie, że mogę dzisiaj wyciągnąć te szwy?

Zdjęcia:
 

Bolek95

New member
Dodam tylko, że ta opuchlizna utrzymuje się od zabiegu, tylko od wczoraj zaczęły się tworzyć te ząbki. Dwa z tych czterech szwów wczoraj wyciągnąłem, nic się przez noc nie rozeszło.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak sie skora zrosla to wyjmuj. Z czasem zrobi sie stan zapalny wokół szwow. U mnie było to po okolo 3 tyg dlatego wtedy wyjalem te co jeszcze trzymaly
 

iq2

New member
Ja sam sobie wyciągałem, ale nie wszystkie naraz tylko po kąpieli wieczorem sprawdzałem, które są luźniejsze i je zdejmowałem. Czasem w ciągu dnia już czułem, że jest coś do wyjęcia, bo mnie skóra swędziała w danym miejscu. Na wizycie kontrolnej, gdzie miałem mieć ściągane szwy to miałem już tylko 3 sztuki.
 

Wireman

Member
Cześć. Dziś mija miesiąc. Szwy w ostatnim tygodniu same znikały. Nie mam już ani jednej:p.
Pierwszy „raz po” zaliczony. Odczucia inne ale jest ciekawie. Jeśli chodzi o czas stosunku to dłuższy. Ale może to dlatego, że jeszcze muszę sie przyzwyczaić. Trzeba trochę inczej się obchodzić - nawilżenie musi być większe. Octenisept dziś już odstawiam, bo nie ma chyba już takiej potrzeby. Mój werdykt - nie żałuję.
pozdrawiam Was wszystkich i dziękuję za wszystkie odpowiedzi na tym forum. Jeśli ktoś ma pytania to śmiało można do mnie pisać. Tylko bez takich CZY BĘDZIE WIĘKSZY itd. Fiut jak fiut. Będzie taki jaki masz:) i takiego go kochaj.
Pozdrawiam raz jeszcze.
M.
 
  • Like
Reactions: iq2

Wireman

Member
Wrzucam zdjecia w spoczynku. Czasem jak się bardziej schowa to napletek zewnetrzny zakrywa pół żołędzia. Jak jest w wzwodzie to żołądź odkryta a napletek porusza sie o parę milimetrów.
 

Podobne tematy

Do góry