• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Najlepsi lekarze Kraków

Tomek21

New member
Cześć,

Czy znacie bardzo dobrych urologów w Krakowie, którzy podejmą się operacji po nieudanym częściowym zabiegu częściowego obrzezania.
Miałem operację 6 tyg temu i wg mnie lekarz zbyt ciasno zszył skórę pod żołędziem (operacja NFZ) (dopiero teraz dostałem maść sterydową Beloderm) i mówi mi, że po prostu mam "tendencje" do takiego czegoś, mimo, że od samego początku było tak ciasno zszyte. Przy operacji lekarz nawet nie spytał się o mój rozmiar w stanie spoczynku jak i erekcji, a mam dość dużego penisa. Nawet nie pomyślałem, żeby mu o tym powiedzieć no ale to chyba on powinien takie rzeczy ogarniać.

Powiedziano mi, że zobaczymy za 2 tyg po stosowaniu maści, że niby rozpulchni, i to że mam naciagac skorę sciagajac skore z napletka do oporu, ale wiem, że to i tak pewnie skończy się operacją całkowitego usunięcia napletka (sugestia tego lekarza) mimo, że teraz przykryty jest cały żołądź, i moze uda się u kogos innego zachować skórę na napletku.
 
A można zapytać, który to lekarz wykonywał zabieg u Ciebie?
Jeśli chodzi o polecenie, to nie tyle do zabiegu korekcyjnego (bo po prostu nie znam go od strony zabiegowej), ale do samej konsultacji co dalej, polecam doktora Drabinę. Warto zastanowić się z nim wspólnie, co dalej.
 

nope

Well-known member
Radze juz tylko isc w obrzezanie calkowite jednakże zostawiać jak najwięcej napletka wewnętrznego. W krk jest Drabina , Michalski i Jakubowski(CliniCare) pewnie jest jeszcze kilku spoko ale te nazwiska widziałem na forum.
 

nope

Well-known member
Przegladajac twoj starszy temat po zabiegu uwazam ze lekarz po czesci zawalil bo zszyl za wąsko ale wez pod uwage ze masz wycięte za mało zwężonej skóry. Obwód tamtej skóry sie różni od tej na wewnętrznym napletku nawet widać że masz mikropęknięcia na tej skórze. Radze isc teraz już na całkowite. Możliwe ze kolejne częsciowe może wyglądać podobnie jak zostanie wycięte za mało zwężonej skóry.
 
@nope powiem Ci że sam mam teraz taka rozkminę 😀wydaje mi się że chyba nie ma takiej możliwości, aczkolwiek lekarzem nie jestem więc ciężko powiedzieć 😛
 

Tomek21

New member
Wrzucam fotki jak coś jak to wygląda (42 dni po zabiegu)
Ostatnie 6 fotek w stanie erekcji jako takiej
Ogólnie mam strasznie duzo skóry zostawionej + napletek normalnie całkowicie zaslania żołądź, nawet troche go wystaje. Chcialbym miec czesciowe, zalezy mi na tym ze względów osobistych, jakkolwiek by wygladało, no ale oczywiscie brak ścisku to priorytet wiadomo.

Umówiłem się też na wizyte z dr Tomaszem Wiatrem - https://www.znanylekarz.pl/tomasz-wiatr/urolog-androlog/krakow#tab=profile-info
Ale na celowniku również mam pana Michalskiego, który został wyżej wymieniony. Zobaczymy co powiedzą lekarze.
 

nope

Well-known member
Zostawione zostało za dużo ciasnej skóry + wąski szew. Obstawiam ze obrzezanie częściowe jakie sa da maksymalnie u ciebie zrobić to skóra będzie plus minus przykrywała tylko do połowy.
 
Wrzucam fotki jak coś jak to wygląda (42 dni po zabiegu)
Ostatnie 6 fotek w stanie erekcji jako takiej
Ogólnie mam strasznie duzo skóry zostawionej + napletek normalnie całkowicie zaslania żołądź, nawet troche go wystaje. Chcialbym miec czesciowe, zalezy mi na tym ze względów osobistych, jakkolwiek by wygladało, no ale oczywiscie brak ścisku to priorytet wiadomo.

Umówiłem się też na wizyte z dr Tomaszem Wiatrem - https://www.znanylekarz.pl/tomasz-wiatr/urolog-androlog/krakow#tab=profile-info
Ale na celowniku również mam pana Michalskiego, który został wyżej wymieniony. Zobaczymy co powiedzą lekarze.
Jak poszło na wizycie z dr Wiatrem? Jesteś zadowolony?
 

Podobne tematy

Do góry