• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadmierny popęd sekualny (hiperseksualność) oraz potrzeba bliskości czy może to normalne, bo młody wiek?

Status
Zamknięty.
Witam was panowie.
Generalnie nie chce mi się rozpisywać, bo dzisiaj się dużo napisałem, a ludzie za dobre rady itd obrzucili gównem, ale bez wchodzenia w życie prywatne i przechodząc do meritum. Mimo depresji, zaburzeń erekcji i z dnia na dzień coraz mniejszych zasobów energii życiowej. Mam od 16 roku życia mocną żądzę zakutaszenia, uprawiałem już seks 10 razy, ale mimo to ciągle mi mało i chcę więcej doznań, może te przygody nie były jakieś takie mega satysfakcjonujące, może nie doświadczyłem wszystkiego co chciałem doświadczyć nie wiem. Możecie się śmiać i uznać za trolla, ale mam fetysz tyłka... Po prostu uwielbiam kobiece pośladki idąc przez miasto gdy widzę tak zwane płodne julki ciężko mi się powstrzymać i subtelnie nie popatrzyć na ich tyłki w tych obcisłych spodniach albo legginsach ahhh to mnie strasznie podnieca. Myślę też dużo o przytulaniu i namiętnych pocałunkach, ale będąc nieatrakcyjnym ciężko o kobietę i takie rzeczy wiem z autopsji. No i pytanie czy to normalne w moim wieku czy powinienem udać się do seksuologa?
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Wpływ zabiegu na popęd Przed zabiegiem obrzezania 5
Z Silny popęd seksualny 10 dni po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 62

Podobne tematy

Do góry