• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Silny popęd seksualny 10 dni po obrzezaniu

Zbigniew85

New member
Ciekaw jestem, czy też tak mieliście i jak sobie z tym radziliście. Cały czas korci mnie, żeby delikatnie się zmasturbować, jednak rozum nie pozwala. Dodatkowym bodźcem jest wygląd penisa, który wygląda teraz tak, jak zawsze chciałem, żeby wyglądał, dodatkowo ta napięta skóra...
Gdzieś na forum nawet czytałem, że lekarz komuś zalecał stosunek po... dwóch tygodniach... żeby "ćwiczyć ranę". Sam nie wiem co o tym myśleć, ale korci bardzo...
 

uniuse

New member
Zbigniew85 napisał:
Ciekaw jestem, czy też tak mieliście i jak sobie z tym radziliście. Cały czas korci mnie, żeby delikatnie się zmasturbować, jednak rozum nie pozwala. Dodatkowym bodźcem jest wygląd penisa, który wygląda teraz tak, jak zawsze chciałem, żeby wyglądał, dodatkowo ta napięta skóra...
Gdzieś na forum nawet czytałem, że lekarz komuś zalecał stosunek po... dwóch tygodniach... żeby "ćwiczyć ranę". Sam nie wiem co o tym myśleć, ale korci bardzo...

Stary, mam to samo. Dopiero 6 doba a mnie już nosi :twisted:
poczekam jeszcze ze dwa tygodnie :cry:
 

tomekkrk

New member
To ja podalem informacje o seksie po 2 tygodniach. Lekarz zaargumentowal to w sposob " po 2 tygodniach seks aby blizny cwiczyc" :lol:

Ja sobie jednak odpuszcze do miesiaca. Latwo mi mowic bo to dopiero 5 doba.

Mam jeszcze przy okazji pytanie: Do kiedy bolaly was miejsca rany? Kurcze odczuwam bol przy kazdym dotknieciu szwow zarowno przy zoledzi jak i wedzidelku.
 

Zbigniew85

New member
kriwie napisał:
To ja podalem informacje o seksie po 2 tygodniach. Lekarz zaargumentowal to w sposob " po 2 tygodniach seks aby blizny cwiczyc" :lol:

Ja sobie jednak odpuszcze do miesiaca. Latwo mi mowic bo to dopiero 5 doba.

Mam jeszcze przy okazji pytanie: Do kiedy bolaly was miejsca rany? Kurcze odczuwam bol przy kazdym dotknieciu szwow zarowno przy zoledzi jak i wedzidelku.

Rany z reguły bolą około tygodnia, żołądź do 2, po 2 tygodniach nie powinno być już dolegliwości typowo bólowych przy dotykaniu (według mnie), ale od reguły są wyjątki ;)
...ale wróćmy do tematu ;)
 

marcin9402

New member
Jestem 4 doby po zabiegu i też mnie nosi :lol: Świadczą o tym m.in częste wzwody w nocy. Ale nieciekawie u mnie o wygląda jeszcze jest krwawienie także dam sobie spokój. Myślę, że te trzy tygodnie wytrzymam ale potem jak dorwę moją laskę to jej z tydzień z łóżka nie wypuszczę 8)
 

marcin9402

New member
Może masz jakąś pannę na oku? Zaproś na spacer, kolację. Daj się poznać. Zanim zrobisz zabieg i wydobrzejesz być może będziesz miał już okazję wypróbować sprzęt.
A jak nie to zawsze jest niezawodna, zawsze chętna Renia Rączkowska ;)
 

RobertKat

New member
Pierwsza noc a mi sie na zlosc snila Jennifer Lopez i impreza pelna lasek..!

@Loft ja to samo, przez stulejke kiedys zerwalem z laska,
Teraz mam taka motywacje ze juz nie moge doczekac sie dorwac jakas samiczke :D
Cel uswieca srodki,
Zawsze pozostaje Pani ktory pobiera za to drobne oplaty ;)
 

marcin9402

New member
@RobertKat: współczucia co do snu :lol: ale Twój przykład pokazuje, jaki problemem jest stulejka. Przede wszystkim na tle psychologicznym.
Ja również bałem się bliżej poznawać dziewczynę, czy nawet w ogóle do jakiejś zagadać. Właśnie przez stulejkę. Dobrze, że moja kobieta to zaakceptowała, chociaż zawsze wiedziałem, że trochę jej to przeszkadza.
 

Zbigniew85

New member
Domyślam się, że jesteś już po zabiegu.
Jako obrzezany wynagrodzisz jej podwójnie - mam nadzieje, że znasz profity, jakie płyną z obrzezania? :)
Profity nie omijają naszych partnerek :)
 

marcin9402

New member
Po zabiegu. Mija 5 doba.
Szczerze mówiąc to już nie mogę się doczekać kiedy dorwę ją bez majteczek :lol: Znam profity i znam też zdanie kobiet na ten temat. Dzięki temu jestem zadowolony, że zdecydowałem się na zabieg pomimo lekkich problemów.
 

Zbigniew85

New member
Jak to zdrowy samiec.
Ja jestem 11 dni po zabiegu i normalnie mnie świerzbi jak tylko pomyślę o majteczkach damskich. Nie wspomnę co się dzieje jeśli pomyślę, co się pod nimi kryje... UUU...
 

Loft

New member
RobertKat napisał:
@Loft ja to samo, przez stulejke kiedys zerwalem z laska,
Teraz mam taka motywacje ze juz nie moge doczekac sie dorwac jakas samiczke :D
Ja nie zerwałem ale seks bez gumki przy stulejce jest czasem $%^& Zrobi się załupek i tylko modlisz się o nie zerwanie wędzidełka a w akcji o to nie trudno. Szczerze to nie przerwałbym akcji bo jak ja się wytłumacze?!


RobertKat napisał:
Zawsze pozostaje Pani ktory pobiera za to drobne oplaty ;)
Niby tak ale kumpel był i ani buziaka a rozstępy jak diabli. Ogólnie bleh, nie każda prostytutka jest zgrabna i ładna jak te obsługujące Berlusconiego i sławna Ruby :twisted:
 

marcin9402

New member
@kolokolo: wiemy wiemy, dzięki za dobre intencje, ale ja już nie mogę się doczekać kiedy wprowadzę swojego podróżnika do tej wilgotnej jaskini :lol: jest ktoś na forum kto zaczął współżyć po zabiegu? ile czasu upłynęło?
 

Podobne tematy

Do góry