• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadmiar skóry po całkowitym obrzezaniu

Sfrustrowany

New member
Witam.
Przeszedłem całkowite obrzezanie, na dzień dzisiejszy jestem 10 dni po zabiegu. Mogę już stwierdzić że nie mam żadnych szwów, rany pięknie się zagoily przy stosowaniu specjalnego antybiotyki oraz szwedzkiej maści LHP( mieszkam w Szwecji od 5 lat).
Na prawdę jestem bardzo zadowolony z zabiegu, ponieważ nie przeszedłem wielkich męczarni takie jakie przechodzi duza ilość mężczyzn.
Jedynym mankamentem który wydaje mi sie ze nie powinien wystąpić to dość spory nadmiar skóry, czy moje złudzenia są zbyt wczesne bo to w końcu dopiero 10 dzień, a tu tak wszystko się ładnie zagoiło
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 

mateusz1250

New member
Wszystko ładnie się goi i wydaje mi się że masz po prostu obrzezanie częściowe jeśli w stanie spoczynku penis jest częściowo zakryte. Mam taki sam rodzaj obrzezanie także luz .. czekaj aż się zagoi.
 

Sfrustrowany

New member
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi, nie wydaje ni się że jest to częściowe ponieważ napletek jest podwiązany do skóry od zoledzi . Wrócę do domu to zrobię I wstawię więcej zdjęć.
 

Sfrustrowany

New member
Tak jak obiecałem zamieszam więcej dokładnych zdjęć, proszę o wszelkie wypowiedzi na mój temat, ponieważ od zabiegu żyje cały czas pod presją. Z doktorem byłem umówiony na całkowite a z waszych wypowiedzi wynika że jest to częściowe.
https://imgur.com/a/9X4rUif
 

Sfrustrowany

New member
Ok dziękuję za twoją wypowiedź. W poniedziałek mam zamiar udac się do specjalisty, I już chyba nie do tego samego, bo chciałbym żeby spojrzał ktoś na to inny, innym okiem, może I z inną techniką wykonania itp.
W poniedziałek zdam relację co wynikło z mojej konsultacji z lekarzem.
Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę !
 

ksiusiu

New member
Sam jestem po częściowym i tak samo jak u Ciebie sporo skory zostało. Wszystko jest Ok, ale denerwuje mnie ta skóra. Po prawie 2 latach jestem umówiony na zabieg poprawkowy.
 

mateusz1250

New member
Ksiuksiu i jak zadowolony jestes z czesciowego? w aspekcie wizualnym jak i praktycznym ( w seksie ). Jeśli mozesz to pokaz fotki w stanie erekcji i w stanie spoczynku, sam jestem po czesciowym (prawie 3 tyg temu). Pozdrawiam
 

ksiusiu

New member
W linku wstawiam zdjęcia 1-4 w spoczynku 5-7 we wzwodzie. Z tym, że we wzwodzie nadmiar skóry marszczy się i zostaje za żołędziem a podczas stosunku nasuwa się na niego częściowo... (zdj nr.5i7).

https://imgur.com/a/0ctZqWH

Sprzęt spisuje się bardzo dobrze. Chociaż tak jak wspominałem wolałbym żeby tej skóry było mniej dlatego zamierzam to zmienić...
 

mateusz1250

New member
ksiuksiu: moim zdaniem bardzo ładnie to wygląda ;) najważniejsze że w praktyce świetnie się spisuje ;) po jakim czasie normalnie uprawiałeś seks? doznanie jest nadal czułe? i czy po obrzezaniu częściowym dłużej trwa bzykanko u Cb? pozdrawiam
 

Sfrustrowany

New member
https://imgur.com/a/Kmtpi32
Zdjęcie robione dokładnie 14 dni po zabiegu, wszystko ładnie się goi
Nie potrzebnie się martwilem, członek wrócił do swych poprzednich wymiarów sprzed zabiegu, a nawet wydaje się jeszcze większy. Oraz ten nadmiar skóry, na teraźniejszej wizycie lekarz mnie uświadomił że, po prostu był zmęczony po operacji. Zostało troszkę tylko pod zoledzia, ale jestem pewien że na dniach będzie już ok, ponieważ z dnia na dzień widzę poprawę( i to zauważyłem po tym jak przestałem stosować jakieś okrycia,opatrunki).
Pozdrawiam.
 

ksiusiu

New member
ksiuksiu: moim zdaniem bardzo ładnie to wygląda ;) najważniejsze że w praktyce świetnie się spisuje ;) po jakim czasie normalnie uprawiałeś seks? doznanie jest nadal czułe? i czy po obrzezaniu częściowym dłużej trwa bzykanko u Cb? pozdrawiam
Spisuje się fajnie, nie ma praktycznie z nim żadnych problemów. Doznania są intensywniejsze i mogą trwać dłużej, ale to już zależy od własnej woli bo ma się większą kontrole:)
 

Sfrustrowany

New member
Ja mogę to samo stwierdzić w moim przypadku, co prawda nie doszło jeszcze do kontaktu płciowego, lecz była podjęta próba dotyku w tych samych miejscach gdzie kiedy przed zabiegiem byly one bardzo czule na dotyk, pocałunek. Jak dla mnie wszystko idzie ku dobrej stronie. Żałuję tylko że nie zrobiłem tego zabiegu jakieś 10-12 lat temu.
Pozdrawiam.
 

mateusz1250

New member
Ksiuksiu: jak już wiesz też jestem po plastyce napletka (obrzezanie czesciowe) i mam takie pytanko..czy tobie rowniez ta pozostałość napletka schodzi do rowka po żółędziem (główką) i nie schodzi dalej tylko tworzy się taki pierscien? :) jesli tak, czy on Tobie przeszkadza jakos w stosunku i czy prezerwatywa nie schodzi itd czy stosunek z gumka jest w pelni sprawny ;)
 

Podobne tematy

Do góry