• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

mycie penisa po częściowym obrzezaniu

luki665

New member
Witam, wczoraj miałem zabieg usunięcia stulejki lekarz zalecił niczym nie smarować członka tylko przymywać woda z mydłem i tu rodzą się moje pytania.
1.jakie ma to być mydło bo posiadam najzwyklejsze mydło ze sklepu firmy dove.
2.czy przed myciem mam odciągnąć napletek (próbowałem raz i prawdę mówiąc boli)
3.czy ból przy odciaganiu napletka powinien występować.
4.jak powinienem odciągnąć napletek do końca jak najdalej siebie da czy na początku tylko troszeczkę (nie poniżej główki penisa)
5.jak często przymywać członka oraz jak często go "trenować"
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 

luki665

New member
pragnę jeszcze zaznaczyć że miałem tylko jeden opatrunek który zastał zrobiony po operacji, miałem go zdjąć tego samego dnia przed snem (było to trochę bolesne)
 

patryk94

New member
Moim zdaniem lekarz powinien Ci po zabiegu przekazać wszystkie wytyczne co, jak i kiedy robić.
Ja miałem usuwany napletek mimo iż miałem stulejkę częściową.
Zabieg robiłem w Poznaniu - Wiesław Tondel.
Opatrunek po zabiegu mogłem zmienić po 2 dniach i przemyć małego OCTENISEPTEM i delikatnie gazikiem podotykać.. I już zmieniać opatrunki gdy np. obsikam opatrunek. dopiero dopiero w piąty lekarz kazał mi przepłukać Ptaszka pod bierzącą wodą ( nie strumieniem tylko do ochlapać ) i użyłem do tego płynu do higieny intymnej Ziaja . Teraz nawet gdy obsikam opatrunek, ściągam go i płucze penisa pod wodą następnie OCTENISEPT gazikiem suszę i zakładam nowy opatrunek mimo iż nic nie krwawi .

Tobie zalecam napisać sobie wszystkie szczegółowe pytania i zadzwonić do swojego doktora ktory wykonywał zabieg.
3maj sie.
 

Podobne tematy

Do góry