• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

mycie penisa po 3 dniach

mentol22

New member
witam, 3 dni temu miałem robiony zabieg stulejki i oczywiście obrzezanie całkowite. Zabieg trwał 35 minut i goi się wszystko bez problemu. Krwawienie występowało tylko przez 1 dzień, ale zeby nie bylo tak różowo boli gdy zahaczają się majtki o szewek na wędzidełku, jednak mam pewnien problem.. Lekarz zalecił mi mycie pod prysznicem i leciutko samą wodą go przemywać, po wyjściu przemyć octoniseptem bandaż i do spania, za dwa tygodnie mam się stawić na kontrolę. Lekarz nic nie wspomniał o ściąganiu penisa do końca, aż zobaczę szwy, robię to sam ale leciutko i nie tak do końca, robię to tylko z czystej ciekawości jednak towarzyszy lekki ból, gdybym ściągnął do końca towarzyszył by mi niesamowity ból. Widzę też tam taki żółty nalot ale z tego co wyczytałem jest to normalne po tak krótkim czasie od zabiegu. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy mam ściągać skórę do końca po 3 dniach od zabiegu czy poczekać aż rana się zagoi i dopiero to robić.
 

Przemek93

New member
Ściągasz, polewasz wodą, np kubek, taką co jest ciepła, chwilę czekasz aż obcieknie (ja się w tym czasie wycierałem cały, z wyjątkiem penisa), wypsikać octeniseptem, opatrunek i do spania. Ja tak robiłem, goiło się pięknie
 

mentol22

New member
Ściągasz, polewasz wodą, np kubek, taką co jest ciepła, chwilę czekasz aż obcieknie (ja się w tym czasie wycierałem cały, z wyjątkiem penisa), wypsikać octeniseptem, opatrunek i do spania. Ja tak robiłem, goiło się pięknie

dzisiejszej nocy założyłem sobie mocniejszy opatrunek, co prawda nie czułem wzwodów tak bardzo i nie musiałem wstawać ale pojawiła się krew. Z jednego szewka polecialo troszke krwi czy mam panikować? Spałem z tym opatrunkiem z 20 minut, jak zobaczylem krew natychmiastowo go zmieniłem
 

Przemek93

New member
Spokojnie, ja też po kilku dniach przy jednym mega wzwodzie znalazłem ślad krwi, ale tylko ślad. Mój sposób na wzwody to albo złapać się za krocze przez kołdrę i spać dalej albo kuliłem się lekko na boku i ręka między nogi bo w tej pozycji w jajka nie wygodnie, a przy okazji tak lekko uciskałem małego i spać dalej. Wiem że dyskomfort i budzi w nocy no ale trzeba to przeżyć :D
 

Przemek93

New member
W sensie spałem tak jakbym chciał dłoń nagrzać między nogami, myślisz o czymś innym i da radę zasnąć. Przy okazji nie myśląc o wzwodzie nie myślisz o niczym co by mogło podniecić i mały opada, ale wtedy nie poprawiaj, zostaw tak do rana chyba że czujesz dyskomfort bo opatrunek się przemieścił.
 

Przemek93

New member
I opatrunek ja robiłem że gaza, na to albo złożony na trzy bandaż tyle żeby raz owinąć całego, albo jak bandaż elastyczny to dwie warstwy pojedyncze i miałem wtedy taką rurkę dłuższą niż penis, od góry widziałem żołądź i przy erekcji sobie chodził góra dół w tym opatrunku i był ok na moje mimo że pustą przestrzeń dociskały bokserki do brzucha. No ale mały jak ocierał to nieruchomy opatrunek i też się wtedy hartował na dotyk.
A żeby opatrunek się nie zsuwał przyklejałem go do jąder kawałkiem plastra, wbrew pozorom nic nie bolało tam przy odklejaniu czy jak, a zawsze miałem pewność że mały nie wypadnie dołem
 

jerzy1

New member
witam, 3 dni temu miałem robiony zabieg stulejki i oczywiście obrzezanie całkowite. Zabieg trwał 35 minut i goi się wszystko bez problemu. Krwawienie występowało tylko przez 1 dzień, ale zeby nie bylo tak różowo boli gdy zahaczają się majtki o szewek na wędzidełku, jednak mam pewnien problem.. Lekarz zalecił mi mycie pod prysznicem i leciutko samą wodą go przemywać, po wyjściu przemyć octoniseptem bandaż i do spania, za dwa tygodnie mam się stawić na kontrolę. Lekarz nic nie wspomniał o ściąganiu penisa do końca, aż zobaczę szwy, robię to sam ale leciutko i nie tak do końca, robię to tylko z czystej ciekawości jednak towarzyszy lekki ból, gdybym ściągnął do końca towarzyszył by mi niesamowity ból. Widzę też tam taki żółty nalot ale z tego co wyczytałem jest to normalne po tak krótkim czasie od zabiegu. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy mam ściągać skórę do końca po 3 dniach od zabiegu czy poczekać aż rana się zagoi i dopiero to robić.

Ja bym poczekal, trzy dni to naprawde jest mega krotko. Zalecana jest minimum 3-4, a nawet dluzsza rekonwalescencja, a Ty po 3 dniach chcesz odciagac calosc. Wstrzymaj sie raczej.
 

mentol22

New member
Ja bym poczekal, trzy dni to naprawde jest mega krotko. Zalecana jest minimum 3-4, a nawet dluzsza rekonwalescencja, a Ty po 3 dniach chcesz odciagac calosc. Wstrzymaj sie raczej.
wydaje mi się ze puściły mi ze dwa szwy przy nocnym wzwodzie, rano jak zobaczyłem było leciutkie krwawienie i teraz napletka nie odciągam tylko psiukam na główkę octoniseptem oklejam bandażem wzdłuż i przyklejam do brzucha. Mam nadzieje ze rana się zabliźni i nie będzie potrzeby ponownego szycia..
 

jerzy1

New member
3-4 tygodnie mialem napisac, ze tyle wynosi rekonwalescencja - minimum.

Jak jestes 3 dni po zabiegu to nie masz kontaktu z lekarzem ktory Ci to robil? Ja wrzucalem foty na MMS i od razu odpisywal, a nic specjalnego mi sie nie dzialo, po prostu chcialem sie upewnic ze wszystko jest ok. Wyslij mu foty i popros o ocene wizualna.
 

black99

New member
Lekarz nic nie wspomniał o ściąganiu penisa do końca, aż zobaczę szwy, robię to sam ale leciutko i nie tak do końca, robię to tylko z czystej ciekawości jednak towarzyszy lekki ból, gdybym ściągnął do końca towarzyszył by mi niesamowity ból. Widzę też tam taki żółty nalot ale z tego co wyczytałem jest to normalne po tak krótkim czasie od zabiegu. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy mam ściągać skórę do końca po 3 dniach od zabiegu czy poczekać aż rana się zagoi i dopiero to robić.

Mi osobiście lekarz wręcz nakazał naciągnąć skóre w dół, psikać octeniseptem (pierwsze dwa/trzy dni psikalem na wacik kosmetyczny i tak jakby go przebywałem) i na naciągniętą skórę zakładać dobrze dopasowany opatrunek z przylepieniem do brzucha, by penis był w górze. :)
 

Podobne tematy

Do góry