• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Multimedica

Klaus

New member
Witam mam pare pytan

Mam powazne skrzywienie pracia, chcialbym sie zdecydowac na multimedice bo duzo dobrego od was forumowicze slyszalem.

Rozumiem ze koszt to 3000 zł. Mam tylko dosyc daleko do wroclawia i mam pytanie. Czy da sie telefonicznie opisac problem i przyjechac na gotowe, czy musze przyjechac na wizyte, doktor obejrzy, wysle mnie do domu i dopiero potem ustali termin?

I ile sie czeka na ten zabieg? W sensie od wizyty na jaki czas po mnie umawia ?

Prosze o odp na w.w. pytania i jak najwiecej szczegolow na ten temat. POZDRAWIAM
 

squall

New member
na zdrowy rozsądek, nikt Cię nie skieruję na zabieg bez konsultacji .... najpierw lekarz musi obejrzeć i zbadać od tego zacznij może?
 

kristofer87z

New member
Kolego, da sie zalatwic "zdalnie" wszystko.
Jest to dosc powazny zabieg chirurgiczny, dlatego musisz byc zdrowy jak ryba.
Zadzwon to Ci powiedza jakie badania musisz zrobić.

I co rozumiesz mówiąc "poważne", bo każda metoda ma pewne ograniczenia.
 

Klaus

New member
Mam takie pytanie jeszcze.

Oczywiscie zabiegu nie mialem bo mnie nie stac. ale pytanie z innej beczki.


Przy prostowaniu penisa w stanie wzwodu, przy uzyciu sily, w miejscu gdzie sie zaczyna krzywizna czuje takie 'przeskakiwanie' lub 'strzelanie(?)' chrzastki. Wystepuje to wtedy gdy palcem naciskam w to miejsce podczas prostowania i cos takiego sie dzieje. Nie boli ani nic, jak sie prostuje to wtedy przeskakuje cos wlasnie w tym miejscu. CO to oznacza?
 

wojtek159

New member
W penisie nie ma żadnej chrząstki. Najlepiej jak obejrzy go lekarz specjalista, bo od tego oni są. Umów się na wizytę do np. wspomnianej Multimediki albo gdzieś, gdzie Ci wygodnie.
 

Podobne tematy

Do góry