• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po częściowym (Multimedica Wrocław, dr Krajewski)

xmatex22x

New member
Hej, zabieg 5. maja 2020 w klinice Multimedica we Wrocławiu wykonany przez doktora Wojciecha Krajewskiego.
Po trzech tygodniach wydaje mi się że wszystko gra. Pod blizną powstało tylko zgrubienie z którym już zaczynam walczyć maścią Silaurum.
Przy erekcji próba mocnego ściągnięcia napletka powoduje napięcie się blizny i ból.

Zdjęcia na dzień 25. maja 2020
w spoczynku bez dotykania: w spoczynku przy ściąganiu: w spoczynku przy całkowicie ściągniętym: częściowa erekcja: pełna erekcja bez dotykania: pełna erekcja ściąganie: https://imgur.com/ueCpOdn.jpg
 

xmatex22x

New member
Szwy nie odpadły mi wcale. Zostały odcięte tydzień temu (czyli po dwóch tygodniach od zabiegu) przez pielęgniarkę w klinice, zgodnie z zaleceniami. Przypuszczam, że pod skórą jeszcze coś zostało.
 
Elegancko to wyglada. Zazdroszcze organizmu, ze w ciagu 20 dni tak dobrze wyglada i tak dobrze sie goji. Ja jestem 17 dni po i wyglada duzo gorzej. Mam nadzieje, ze nie dlugo osiagne Twoj poziom gojenia.
 
Do góry