• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Multi-medica we Wrocławiu - kilka pytan

piotr86

New member
Witam!

Prosze uprzejmie o odpowiedz na kilka pytan dotyczacych nt. MULTI-MEDICA we Wroclawiu, poniewaz tam zamierzam pojsc na zabieg.

Prawde mowiac, to odwlekam i odwlekam zabieg zwiazany z czesciowa stulejka i z krotkim wedzidelkiem. :/ Mam tez pewne zgrubienie na penisie i tez sie boje co to jest i czy bedzie sie to dalo usunac...
Jak widac sporo tego ;(

1) Bardzo jakos wstydze sie najbardziej pielegniarek... Lekarza juz moze przeboleje... Z tego co wiem, to pewnie na 100% bedzie pielegniarka przy zabiegu. :( Ale chcialbym sie dowiedziec, czy jak umowie sie na pierwsza wizyte, gdzie bede mogl "spokojnie" porozmawiac z lekarzem, to bedzie tam tez siedziala jakas pielegniarka i tez sluchala?

2) Nie chce mi sie wracac do mojego lekarza rodzinnego po skierowanie, a zreszta to dla mnie tez krepujace... Ile tak na oko moze kosztowac operacja stulejka+krotkie wedzidelko... ?

3) Czy po pierwszej wizycie u urologa termin operacji bedzie rozny w zaleznosci od tego czy zdobede skierowanie czy nie? Czy placac z kieszeni bede mogl oczekiwac, ze operacja bedzie szybciej? I ile (okolo) czeka sie na zabieg? Ile Wy czekaliscie?


Pozdrawiam i bardzo Was prosze o odpowiedzi, bo chce sie chociaz psychicznie przygotowac. Bo strasznie sie boje...

Prosze sie podzielic ze mna swoja wiedza, wszyscy Ci, ktorzy byli operowani w Multi-medica.


Pozdrawiam serdecznie
Piotr
 

lolus23

New member
1) Co do pielęgniarek to nie dygaj, praktycznie przy każdym zabiegu jest więc jej to nie rusza, a tym bardziej ciebie nie powinno, stary idziesz naprawić jeden z ważniejszych organów!! Przy wizycie z lekarzem nie ma pielęgniarki, zresztą w Multimedice nie mówią na głos na co masz zabieg itp itd jest pełna wyrozumiałość, nawet na zwolnieniu nie napiszą co miałeś robione wiec jest looz!

2) Ja robiłem na NFZ, czego się wstydzisz lekarza?? Stan chorobowy jak każdy inny.
3)Raczej robiąc zabieg prywatnie powinno być szybciej, ja czekałem może 2 tygodnie.


Według mnie Mutlimedica jest najlepszą instytucją jeśli chcesz się pozbyć swojej przypadłości, obsługa fachowa, lekarz niesamowity. Idź i sam się przekonasz...
 

lolus23

New member
1) Co do pielęgniarek to nie dygaj, praktycznie przy każdym zabiegu jest więc jej to nie rusza, a tym bardziej ciebie nie powinno, stary idziesz naprawić jeden z ważniejszych organów!! Przy wizycie z lekarzem nie ma pielęgniarki, zresztą w Multimedice nie mówią na głos na co masz zabieg itp itd jest pełna wyrozumiałość, nawet na zwolnieniu nie napiszą co miałeś robione wiec jest looz!

2) Ja robiłem na NFZ, czego się wstydzisz lekarza?? Stan chorobowy jak każdy inny.
3)Raczej robiąc zabieg prywatnie powinno być szybciej, ja czekałem może 2 tygodnie.


Według mnie Mutlimedica jest najlepszą instytucją jeśli chcesz się pozbyć swojej przypadłości, obsługa fachowa, lekarz niesamowity. Idź i sam się przekonasz...
 

Varta

New member
Ja już się zarejestrowałem. Po rejestracji trzeba czekać 10 dni na wizytę. Po wizycie opisze co i jak, o co pytałem itd. Ja bałem sie zarejestrować nawet, ale udało się i czekam, stres nie do opisania ale co zrobić, lepiej pokazać lekarzowi niezdrowego niż dziewczynie i jej tłumaczyć aby uważała albo dlaczego jest tak a nie inaczej, lekarz wie o co chodzi, nie jednego już widział bo to jest specjalista związany właśnie z tymi partiami ciała. Tu jest link do tej kliniki http://www.multimedica.com.pl/
 

piotr86

New member
Varta napisał:
Ja już się zarejestrowałem. Po rejestracji trzeba czekać 10 dni na wizytę.

10 dni? Niezle... Ladny obrot maja... A rejestrowales sie telefonicznie czy osobiscie?

Pozdrawiam i dziekuje Wam za odpowiedzi
 

lolus23

New member
Możesz się zarejestrować telefonicznie lub jak mieszkasz w okolicy to osobiście. Nom doktor Belda to fachowiec więc ludzi ma sporo. To nie są tylko "stulejkowcy" ale też inne przypadłości. Pozdr!
 

piotr86

New member
lolus23 napisał:
Możesz się zarejestrować telefonicznie lub jak mieszkasz w okolicy to osobiście. Nom doktor Belda to fachowiec więc ludzi ma sporo. To nie są tylko "stulejkowcy" ale też inne przypadłości. Pozdr!


OK, wielkie dzieki.

Pozdrawiam
 

Varta

New member
Ja się zarejestrowałem telefonicznie, jest tam dwóch lekarzy z tego co pamiętam, jeden to Marek Belda a drugi to nie pamiętam:p.
 

lolus23

New member
Ja osobiście byłem u Dr. Beldy! Z według opowiadań innych jest to człowiek najbardziej odpowiedni :) Kiedy będziesz miał zabieg i co Ci będą robić napisz jak już będziesz wiedział :)
 

Varta

New member
Byłem już na pierwszej wizycie u Dr. Marka Beldy, okazało się, że źle popatrzyłem w kalendarz i na wizytę nie czeka się 10 dni tylko 15. Pierwsza wizyta jest zawsze w piątek lub w poniedziałek dlatego jest taki długi czas oczekiwania. Wszedłem do środka, od razu zaprosili mnie do recepcji, wypełniłem formularz z danymi i kazali mi czekać aż lekarz zawoła do siebie. Byłem jednym z pierwszych ludzi którzy tam przyszli, po paru minutach zaczęli się schodzić pacjenci, młodzi starsi kobiety mężczyźni wiec nie tylko my mamy takie problemy :p Lekarz zawołał mnie do siebie (był sam bez żadnej pielęgniarki), pełen profesjonalizm, od razu zapytał o co chodzi, ja mu powiedziałem jakie mam przypuszczenia (za krótkie wędzidełko ) od razu na kartce rozrysował co i jak, i jak będzie wyglądał zabieg. Potem kazał sie położyć, zobaczył problem, powiedział ze to nieskomplikowany zabieg i nie mam czym się przejmować, poszedł ze mną do recepcji, ustaliliśmy z recepcjonistką datę zabiegu (czas oczekiwania 10 dni). Jeśli idziesz na wizytę to radze zapisać wszystkie pytania na kartce bo pod wpływem stresu wszystko wyleciało mi z głowy :(

Nie ma się czego bać, lepiej pójść szybciej bo jak sam widzisz czas oczekiwania znacznie się zwiększył. Niestety na razie zabiegu nie można podprowadzić pod NFZ bo jest zamieszanie jak co roku w nowym roku… Cieszę się strasznie że w końcu odważyłem się tam pójść, nie jest tak źle jak się wydaje.
 

exploit71

New member
Witam,

Powiedzcie mi czy tam przyjmują na NFZ? Przed chwilą dzwoniłem i w rejestracji powiedzieli, że tylko prywatnie przyjmują.
 

tmk

New member
exploit71 napisał:
Witam,

Powiedzcie mi czy tam przyjmują na NFZ? Przed chwilą dzwoniłem i w rejestracji powiedzieli, że tylko prywatnie przyjmują.
:shock: ...
Że niby ktośz nas ma wiedzieć lepiej od osoby która tam pracuje ?
 

exploit71

New member
uncle-tom napisał:
exploit71 napisał:
Witam,

Powiedzcie mi czy tam przyjmują na NFZ? Przed chwilą dzwoniłem i w rejestracji powiedzieli, że tylko prywatnie przyjmują.
:shock: ...
Że niby ktośz nas ma wiedzieć lepiej od osoby która tam pracuje ?

Przeczytaj sobie wypowiedź kilka postów wyżej, gdzie pisze że był tam na NFZ. o_O
 

exploit71

New member
uncle-tom napisał:
Bo może i kiedyś przyjmowali a teraz już może nie ?

Wypowiedź tamtej osoby była pisana miesiąc temu, więc nie sądzę żeby tak szybko to się zmieniło. Proszę o odpowiedź kogoś bardziej zorientowanego w temacie.
 

lolus23

New member
Witam! To jest tak, wizyty są prywatne, ceny są uzależnione od tego czy jest USG, itp itd. Najczęściej jest to 100 pln. W ramach funduszu jest wykonywany zabieg, tylko trzeba będzie trochę poczekać. Pozdrawiam
 

pawels

New member
Pan doktor jest spoko rysowalismy sobie mazakiem linie ciecia przed operacjom............. mimo to zrobil po swojemu niewiem czy dobrze czy nie ale ja chcialem troszke bardziej ciasno... ale moze dlatego ze bardzo nienaciskalem... ale ciecia bardzo ladne i bardzo szybko sie goily foty jak bede mial aparat
 

piterx

New member
exploit71 napisał:
uncle-tom napisał:
Bo może i kiedyś przyjmowali a teraz już może nie ?

Wypowiedź tamtej osoby była pisana miesiąc temu, więc nie sądzę żeby tak szybko to się zmieniło. Proszę o odpowiedź kogoś bardziej zorientowanego w temacie.
Witam, jestem nowy na forum :)
Obecnie "robią stulejkę" na NFZ także, ja żałuje że nie zuważyłem tej kliniki wcześniej, bo tak nie potrzebnie wydałem 120 zł na wizytę w Uromedice (gdzie robią zabieg jedynie prywatnie) i gdzie dr Kołaczyk prawie nic mi nie powiedział i mimo, że był miły. Dlatego wybiorę Multimedikę.
 

Podobne tematy

Do góry