• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Moje obrzezanie, po zabiegu

Crazyssup

New member
Druga to contractubex, na blizny,
dziś niestety bez zdjęc, prawdopodobnie będa dopiero w poniedziałek.
Ogólnie wyglada podobnie, ranka po prawej stronie wyglada troszke lepiej ale nadal podobnie, nie boli w ogole ale jeszcze sie nie zagoiła, wędzidełko ok juz bez strupka więc czekam tylko na tę prawą strone, lekarz powiedział ze nie ma co szyć czy coś i że samo się zagoi tylko dłużej.
Ale za to dziś po 16 dniu sprawdziłem wkońcu jak mały zachowuje się w swoim żywiole heh, oczywiście na razie ręcznie i ostrożnie ale w ogóle inne odczucia itp, jak dla mnie o niebo lepiej ;D, jakby ktoś się nadal zastanawiał to nie ma na co czekać, jutro prawdopodobnie sprawdze go z partnerką i zobaczymy jak się spisze haha
 

nope

Well-known member
To contractubex zaczynasz stosowac jak sie już wszystko zagoi i będzie zabliźnione. Spokojnie nie spiesz się z tym cxy zaczniesz stosowac tydzien czy dwa pozniej to się nic nie stanie ;p
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
16 dni po i juz seks? Nie ryzykowalbym. Taki zabieg dobrze wykonany przechodzi sie tylko raz to miesiac chociaz wytrzymaj
 

Podobne tematy

Do góry