• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

moj penis, 14 lat

bob12335

New member
Czesc, mam parę pytań na temat mojego penisami. Czy mam stulejke ? moj penis w spoczynku schodzi całkowicie bez problemu, a w wzwodzie widoczny jest cały rzołądź, napletek schodzi tak, ze gdy skorka zejdzie pod rzołądź to schodzi jeszcze z 2cm i powstaje taki jakby fałd. Czy tak powinno to wyglądać? Na napletku posiadam również duzo małych, białych krostek
 

Stormiarz

New member
jeśli schodzi całkowicie bez problemu to znaczy, że nie masz stulejki. co do reszty to się nie za bardzo znam więc inni ci powiedzą.
 

Zib33

Active member
Cześć,
Jeśli bez dyskomfortu odsłaniasz żołądź w czasie erekcji, to jest ok. Fałd, o którym mówisz pewnie wynika z pracy wędzidełka - przy tak mocnym ściągnięciu napletka to raczej normalne (piszesz o 2cm poniżej krawędzi żołędzi).
Krostki to pewnie tzw. grudki perliste, wiele osób je ma, w niczym nie przeszkadzają i często zanikają z wiekiem.
 

Trolo

Well-known member
Z Twoim penisem wszystko jest ok. Fałd jest normalny, z czasem jak będziesz częściej zsuwał napletek np do masturbacji to będzie się rozwijał po trzonie. Krostki to grudki perliste jak już zostało wspomniane - to nic złego.
 

Podobne tematy

Do góry