Minęła 6 doba po zabiegu ;)

Umlek12

New member
Witam , jestem już 6 dzien po obrzezaniu i usuniecia wedzidełka ;) . Przy zmianie opatrunku nie ma już krwi , wydziela się tylko taka zółta substancja , żołądź robi się coraz jaśniejszy . Czy to jest opuchlizna na pierwszym zdj od góry pomiedzy żołędziem a napletkiem ? To zejdzie ? . I jeszcze mam jedno pytanie odnośnie szwów , czy mi się wydaje czy mam zastosowane dwa różne nici ? Zamieszczam zdj do oceny , pozdrawiam serdecznie ;)

Imgur: The most awesome images on the Internet


Edit; Za tydzień mam zdjęcie szwów , czy po zdjeciu ich bede mógł już nosić penisa normalnie ? tzn w pozycji w zwisie ?
 
Ostatnia edycja:

TheRock

New member
Tak, to jest opuchlizna.

Ja tam widzę jeden rodzaj szwów - niebieskie, nierozpuszczalne.

Co do układania penisa w pozycji pionowej - zaleca się do czasu zejścia opuchlizny. Ale to pytanie możesz zadać osobie, która będzie ściągać szwy. Ale raczej nie będzie takiej potrzeby.
 

Umlek12

New member
Mam jeszcze pytanie odnośnie opuchlizny . U mnie (patrząc na zdj z rożnych forum ) jest niewielka ale zauważyłem ze wogl nie maleje .. Czy taka opuchlizna zejdzie ? Ile to może trwać ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Dlugo może trwac. Nawet do miesiąca czasu. Rownie dobrze moze zniknąć w pare dni. Zalezy jak twoj organizm sobie poradzi z nią.
 

Umlek12

New member
Zauważyłem dzisiaj , ze pod napletkiem , tzn pod skóra jakieś pół cm za żołędziem mam takir zgrubienie wyczuwalne i jak przycisne to boli . Co to może byc ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czekaj pójdę po szklaną kule i ci powiem...
Miales cięta skore, twoja tkanka zostala uszkodzona i to nie lekko. Wszystko jest mozliwe w takiej sytuacji. Krwiaki, opuchlizna, zapalenie, zaczerwienienie, zasinienie, krwawienie. Cokolwiek. Twoj organizm potrzebuje czasu by sobie z tym poradzic. Nie boj sie ufo z tamtad nie wyfrunie. Idz poczytaj jakas ksiazke, albo popykaj na kompie. Im mniej będziesz myslal tym szybciej sie zagoi.
 
Do góry