• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mięśnie dna miednicy, objawy

sołtys17

Banned
PROSTATODYNIA- Objawy podobne do objawów zapalenia prosta*ty występują w schorzeniu zwanym prostatodynią. Jego przyczyną jest zapewne skurcz mięśni znajdujących się w gruczole krokowym, toteż wielu cierpiącym pomogą alfa-blokery, te same leki, które stosuje się w łagodnym prze*roście prostaty.
Schorzenia wywołane skurczem mięśni z re*guły zaostrza niepokój i napięcie. Niektórzy mężczyźni zauważają, że dolegliwości ze strony stercza występują u nich na przykład w związ*ku z trudnym okresem w pracy lub kłopotami rodzinnymi. Także zmartwienie z*powodu nieprzyjemnych objawów może je nasilić
 

sołtys17

Banned
to nie jest zapalenie prostaty ani bakteryjne, ani niebakteryjne. wszyscy piszą że chorują na zapalenie prostaty, u mnie stwierdzono zapalenie prostaty. W tym przypadku skurcz mięśni znajdujących się w gruczole krokowym, a nie mięśni dna miednicy.
 
Ostatnia edycja:

Wojt77

Member
Objawy to bóle w dnie miednicy. Często mylimy, że boli nas prostata. Jeśli nie ma stanu zapalnego po badaniu u urologa to zanaczy że bolą nas mięśnie
 

sołtys17

Banned
Objawy to bóle w dnie miednicy. Często mylimy, że boli nas prostata. Jeśli nie ma stanu zapalnego po badaniu u urologa to zanaczy że bolą nas mięśnie
o czym piszesz przecież tu są chorzy na zapalenie prostaty, jakie mięśnie dna miednicy bolą?, a już z tą twoją masturbacją to jest jakaś fobia, ja np, mam żonę i to mi wystarcza. chociaż mam 36 lat i hormony walą dalej, proponuję ci silne antydepresanty bo twoje zioła nie działają, chyba że melatonina 5mg, lub 10mg są w Niemczech i czechach, lub zapal jointa i będzie ok, a nie jakiś korzeń arktyczny, świetnie że po 3 dniach wyzdrowiałeś, jakaś prowokacja lub ściema, ale wam miesza.
 

Wojt77

Member
o czym piszesz przecież tu są chorzy na zapalenie prostaty, jakie mięśnie dna miednicy bolą?, a już z tą twoją masturbacją to jest jakaś fobia, ja np, mam żonę i to mi wystarcza. chociaż mam 36 lat i hormony walą dalej, proponuję ci silne antydepresanty bo twoje zioła nie działają, chyba że melatonina 5mg, lub 10mg są w Niemczech i czechach, lub zapal jointa i będzie ok, a nie jakiś korzeń arktyczny, świetnie że po 3 dniach wyzdrowiałeś, jakaś prowokacja lub ściema, ale wam miesza.

Bez komentarza.
 

nomiyxz

Member
Zgadzam się z Sołtysem. Bez sensu jest, ze jakieś 4 dni ziół uspakajających wyleczyły Cię z chronicznego stanu zapalnego prostaty. Jakie w ogóle objawy miałeś? Tylko wprowadzasz w błąd ludzi i tylko robisz im nadzieję.
Czy ktoś na tym forum ma objaw dyskomfortu ujscia cewki, ze zdrowa prostata i brakiem wykrytych bakteri i grzybów w posiewach, w teorii zostają podrażnione nerwy tylko co je drażni skoro prostata zdrowa? Ktos przezyl, przezywa takie objawy?
 

Wojt77

Member
Prostadynia. Choroba związana przede wszystkim ze stresem. Poczytajcie w necie. Likwidacja stresu likwidacja napięć mięśniowych. Stres powoduje prostadynię
 

sołtys17

Banned
Zgadzam się z Sołtysem. Bez sensu jest, ze jakieś 4 dni ziół uspakajających wyleczyły Cię z chronicznego stanu zapalnego prostaty. Jakie w ogóle objawy miałeś? Tylko wprowadzasz w błąd ludzi i tylko robisz im nadzieję.
Czy ktoś na tym forum ma objaw dyskomfortu ujscia cewki, ze zdrowa prostata i brakiem wykrytych bakteri i grzybów w posiewach, w teorii zostają podrażnione nerwy tylko co je drażni skoro prostata zdrowa? Ktos przezyl, przezywa takie objawy?
Tego nie wiem bo jestem na początku drogi, ale bardzo ci zazdroszczę, że udało ci się wyleczyć prostatę, jak?. co lekarze na to?, jeszcze nikogo nie spotkałem kto się wyleczył.
 

Wojt77

Member
Objawy mojej choroby. Ból krocza często mocz zaburzenia erekcji i ból jąder. Wyleczylem się tylko przez to że czytałem wasze forum wyleczeni. Choroba ta to hipertonia lub prostadynia. Obie mają początek w stresie i spiętych mięśni
 

bastek89

Member
Na pewno coś jest z tymi mięśniami na rzeczy. Mi po 2 piwach objawy całkowicie mijają. Zero bólu i ustaje bolesne parcie na mocz (mogę nie sikać 3-4h mimo, że piwo jest moczopędne.. gdzie normalnie sikam co ~1.5 godziny). Niestety przy ziołach nie udaje mi się osiągnąć podobnego efektu.
 

sołtys17

Banned
Objawy mojej choroby. Ból krocza często mocz zaburzenia erekcji i ból jąder. Wyleczylem się tylko przez to że czytałem wasze forum wyleczeni. Choroba ta to hipertonia lub prostadynia. Obie mają początek w stresie i spiętych mięśni
czytaj dalej to forum, uzdrowi cię i bądź zdrowy

Na pewno coś jest z tymi mięśniami na rzeczy. Mi po 2 piwach objawy całkowicie mijają. Zero bólu i ustaje bolesne parcie na mocz (mogę nie sikać 3-4h mimo, że piwo jest moczopędne.. gdzie normalnie sikam co ~1.5 godziny). Niestety przy ziołach nie udaje mi się osiągnąć podobnego efektu.
Jakie piwo pijesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sołtys17

Banned
nie wiesz, bo nie chorowałeś to jest ściema, jeżeli udokumentujesz wyleczenie w 3 dni masz u mnie 10K, łącznie z diagnozą udokumentowaną, stwierdzającą zapalenie i wyleczenie, a jak mnie wyleczysz drugie tyle z diagnozą mojego lekarza o wyleczeniu.

a jeżeli nie to ty płacisz dwa razy tyle, umowa notarialna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojt77

Member
Nic nie muszę udawadniać. Jedna osoba na forum brała ten korzeń arktyczny i pojawiły się u niego nocne erekcje. Nie trzeba brać korzenia arktycznego bo to nazwa handlowa. Są inne odpowiedniki pod inną nazwą ale z tym samym składem. Ta osoba trochę potwierdziła moje wyleczenie. Ps to było 5 dni
 

sołtys17

Banned
człowieku, ale mnie staje bez korzenia arktycznego, ty mylisz pojęcia, impotencja jak u ciebie i zapalenie prostaty jak u mnie. ja wykładam kasę na stół kolej na ciebie. Dla mnie wyleczyć się z zapalenia prostaty jest bezcenne.
 

bastek89

Member
Nie wydaje mi się, żeby to miało znaczenie jakie piwo bo pijam różne. Czasami też popijam wino/whiskey i efekt jest ten sam. Nie muszę się wybitnie upić, wystarczy na przysłowiowe rozluźnienie żeby pomogło.

To nie zawsze pomaga, jeśli masz bakterie to zapomnij - powinieneś wręcz unikać alko. Profesor powiedział, że mam pospinane mięśnie w efekcie przebytego zapalenia prostaty. Dlatego pomagają mi ćwiczenia i alkohol.

Każdy z nas może być w różnym stadium tej choroby. Mi nie pomagały żadne antybiotyki, wierzbownice i nic co celowało w bakterie a inny zaś poczuje po tym poprawę. Wrzucanie wszystkich do jednego worka i ocenianie pod tym kątem efektów danego leczenia jest bez sensu. Jednemu pomoże drugiemu nie. No chyba, że chodzi o cudowną lampę :D
 

Wojt77

Member
człowieku, ale mnie staje bez korzenia arktycznego, ty mylisz pojęcia, impotencja jak u ciebie i zapalenie prostaty jak u mnie. ja wykładam kasę na stół kolej na ciebie. Dla mnie wyleczyć się z zapalenia prostaty jest bezcenne.

Czytałem na forum że jest test sprawdzający czy mięśnie są spięte. Ja tego nie stosowałem bo to chemia. 3 dni relanium. Jak puści to znaczy że mięśnie są spięte. Ja skupilem się na przyczynie choroby. Ty skupiasz się na skutkach choroby. Taka jest różnica pomiędzy nami

Szkoda że nie słyszałeś o zaburzeniach erekcji od zapalenia prostaty. Ale to już kolejny etap który może ci się przydarzyć. 5 lat z tym walczyłem. Zaczęło się na objawach jak wy macie a kończy się na zaburzeniach erekcji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry