• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po zabiegu wydłużenia wędzidełka.

KEMPSICS

New member
Witam, minął miesiąc od zabiegu wydłużenia wędzidełka. No i tu właśnie trochę się niepokoję odnośnie tego, wszystkie szwy mi zeszły poza jednym. Doktor, który robił mi zabieg, użył szwów rozpuszczalnych. Odnośnie tego 1 szwu, to problem jest taki iż, nie mogę go zdjąć, a przy każdej próbie zdjęcia go, boli. Po dokładniejszym przyjrzeniu się zauważyłem iż jego jedna z jego części znajduje się pod skórą, zaś druga jest na wierzchu. Tu odnosi się moje pierwsze pytanie, co mam z tym zrobić? Może powinienem poczekać, aż się rozpuści lub samo zejdzie? Udać się do lekarza, który mi to robił?
+Problem jeszcze jeden jest taki, iż po zabiegu jak ściągam napletek do oporu, to czuję dyskomfort (a może łatwiej ból). Może tu chodzi o same ćwiczenia/czas na zagojenie się większe niż miesiąc? Lekarz powiedział, że 3-4 tyg i wszystko będzie ok. Piszę ponieważ trochę się niepokoję i proszę o poradę.

Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Witaj. Kolego wrzuć jakąś fote tego. Po zabiegu zostaje Ci blizna, która będzie ciągnąć. Stąd ból i dyskomfort potrzeba ćwiczeń żeby ją rozciągnąć- miałem tak samo.
Jeżeli szwy masz rozpuszczalne to ten ostatni też powinien wypaść sam. Gdy go dotykasz wiadomo że boli bo przechodzi przez ciało.
 

KEMPSICS

New member
Jasne, podsyłam parę zdjęć (Ogólnie nie ma takiego czerwonego, oraz innych barw, wygląda jak skóra tylko aparat jest.. ekhm)
+Chciałem tylko dopytać czy nie mam też za dużo tej skóry? a bardziej chyba fałdu skórnego?

https://imgur.com/a/FRh2p3v
 

Trolo

Well-known member
Jeszcze się nie zagoiło dlatego jest szew. W spoczynku to zawsze będzie wiecej skóry, we wzwodzie myślę że się rozciągnie.
 

KEMPSICS

New member
Jasne, poczekam aż zejdzie szew i też wtedy dam znać.
+Co do skóry, to właśnie jak jest w wzwodzie (może nie do końca lub... no nie wiem), to też tak średnio się rozciąga. Możliwe, że jeszcze się faktycznie nie zagoiło lub coś?
 

Podobne tematy

Do góry