• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po obrzezaniu i został obrzęk

Obrzezany02

New member
Cześć. Jestem równo miesiąc po zabiegu całkowitego obrzezania. Od razu po zabiegu zrobił się obrzęk- okrągła oponka od strony wedzidelka. Lekarz kazał obwijać bandażem uciskowym, pytałem czy robić zimne okłady albo czy używać maści, ale powiedział ze bandaż wystarczy. Teraz jest już miesiąc po zabiegu- wszystko się zagoiło, szwy spadły a obrzęk został. Gdy odwijam bandaż to widzę ze obrzęk po uciśnięciu jest mniejszy, ale po 20 minutach bez bandażu wraca do oryginalnej okrągłej wielkości. Boje się że czeka mnie nastepny zabieg wycinania obrzęku. Ktoś miał podobną sytuacje? Jutro idę do lekarza i jak zwykle stres mnie nie opuszcza.
 

xwiewiurx

Member
nie mialem dokladnej sytuacji, ale jak tylko z jakiegos powodu wyskakiwla oponka/obrzek/opuchlizna zaraz traktowalem to lodem w woreczku i tak siedzialem az do rozpuszczenia, za kazdym razem pomagalo, zawsze warto sprobowac i nie sluchac lekarzy jako wyrocznia, czasem zdrowy rozsadek wystraczy ;) tez mialem od strony wedzidelka najczesciej bo tam sie latwo krew zbiera. bez zdjecia tez wiele sie nie oceni, ale lod powinie pomoc a przynajmniej od tego nalezalo by zaczac
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli jest zagojone całkowicie to nie powinno być obrzęku. Skonsultuj z lekarzem, wrzuć jakieś zdjęcie to może da się coś powiedzieć więcej.
 

Podobne tematy

Do góry