• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miał ktoś zabieg prostowania na NFZ?

Testosteron

New member
Witam. Panowie w końcu postanowiłem się zabrać za mojego członka i zrobić z nim porządek! Mam skrzywienie w górę niestety :(( ( proszę mi nie mówić o tym że może być ok, bo skrzywienie nie jest małe i wiem że bez zabiegu się nie obejdzie! ) i na dodatek mam jeszcze stulejke ( za krótkie węzidełko;/ ). Dobra przechodzę do rzeczy, zabieg stulejki będę przeprowadzał prywatnie w Krakowie ( obrzezanie całkowite ) Ars-Medica Kraków dr. Jacek Drabina, do miesiąca - dwóch max uporam się z tym problemem. Więc ze stulejką już będzie spokój.
Teraz przechodzimy do drugiego dużego problemu :(( skrzywienie w górę :(( Panowie miał ktoś robiony tutaj zabieg prostowania prącia na NFZ i był zadowolony? ( Jestem z małopolski, ale miejscowość tutaj nie gra żadnej roli jeśli trzeba będzie to pojadę nawet na drugi koniec Polski ). Kurde wiem że jest najlepszy lekarz Prof. Perdzyński no ale nie ukrywam że nie stać mnie aby wyłożyć 10tyś i iść na ten zabieg, gdyż uczę się i jeszcze nie pracuję;/ Może miał ktoś z was robiony też zabieg prywatnie prostowania gdzie był z niego zadowolony ( ale w mniejszych cenach )? Kurwa te problemy to mnie chyba dobiją po prostu, jak muszę odmawiać Dziewczyną i wymyślać jakieś powody że źle się czuję i wgl, dosłownie szlak mnie trafia, psychika tak zblokowana że tego nie idzie ogarnąć.. Panowie piszcie wszystkie swoje doświadczenia co i jak i w jakich cenach będę bardzo wdzięczny za pomoc każdemu ! Może miał ktoś robiony taki zabieg gdzieś w Małopolsce? Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczny wszystkim. Pozdrawiam!
 

Testosteron

New member
Jeszcze Panowie chciałem zapytać do tych którzy już są po zabiegu :) Jako że jestem uzależniony od siłki, to pytanie:
Po jakim czasie mogę wrócić do ćwiczenia po obrzezaniu całkowitym? Oczywiście wiadomo nogi odpuszczę całkowicie, ale górę mogę w jakimś stopniu ćwiczyć? czy będą jakieś utrudnienia?

I jak wygląda powrót do ćwiczeń po operacji skrzywienia penisa? Jak oceniacie patrząc na siebie, po jakim czasie można wrócić do ćwiczeń? ( w obu przypadkach nie mówię od razu na maxa wszystko tylko spokojne machanie ciężarami )

I jeszcze next sprawa, orientuje się ktoś czy jeśli jestem teraz na cyklu na saa ( sterydach ), będą jakieś przeciwskazania przez to do zabiegu? Wiadome że lekarza poinformuję i wgl o tym, ale może ktoś miał podobną sytuacje i wie coś na ten temat ;))

I jak ogólnie wygląda sprawa tuż po takich zabiegach, można normalnie się poruszać? Dam rady powiedzmy przyjechać autobusem po takim zabiegu do siebie? czy raczej nie bardzo i trzeba będzie szukać kierowcy? ( pewnie już były takie pytania, ale wybaczcie net mi tak muli że nic mi się nie chce włączać ;/ )

Obrzezanie myślę że ogarnę do max miesiąca czasu, jak się wszystko wygoi ładnie, to będę ogarniał ten zabieg na prostowanie, bo człowiek się starzeje, a tu trzeba z życia korzystać.. Masakra jak to potrafi człowiekowi rujnować psychikę SZOK po prostu;/ Chciał bym sobie w końcu znaleźć stałą dziewczynę, zacząć sobie układać życie a tu taki BLOK psychiczny że tragedia;/ Teraz to jedyne czego żałuję to, to że tyle z tym zwlekałem, głupi byłem i tyle! Myślę że w tym roku ogarnę to wszystko i będę miał na przyszłą wiosnę święty spokój z tymi problemami i nie będę o tym myślał :) W każdym bądź razie jakoś lżej mi się zrobiło że się tu wygadałem :mrgreen: Pozdrawiam.
 

markus90

New member
siema

dokładnie cie rozumiem, sam wiem co takie problemy mogą z człowieka zrobić :/ tragedia.... , miałem operacje skrzywienia, moje skrzywienie wynosiło 90 stopni w dół do tego krótkie wedzidełko i długi napletek, i pierwsze co chciałbym napisać to to żebyś olał robienie takich zabiegów na NFZ a w szczególności operacje prostowania penisa, bo się możesz przejechać tak jak ja... na NFZ "specjalisci" nie maja dużego doświadczenia i mogą spartolić zabieg tak jak mi i żałuje że nie dałem tych paru koła na zabieg prywatny, na Perdzia tez mnie nie byłoby stać ale jest pewnie kilku takich co robia takie zabiegi do powiedzmy 5000 koła, co do siłki to w szpitalu przed operacją( ale to była operacja biodra)anestezjolog pytał się mnie czy brałem sterydy bo było widać po moim wyglądzie, powiedzialem ze nie tylko odrzywki i to miala byc narkoza wtedy...
 

kristofer87z

New member
Tu nie chodzi tak naprawdę o to czy jest to robione na NFZ czy prywatnie, tylko od tego kto to robi. MultiMedica robi zabiegi zarówno prywatnie jak i NFZ. W obydwu przypadkach robi to ta sama ekipa, z zastosowaniem tych samych technik i materiałów. Ja miałem to robione prywatnie, ale pytałem o NFZ i powiedzieli, że bez różnicy kto im płaci - oni robotę robią tak samo.
 

pacjent27

New member
Witam. ja równiez mialem zabieg/operacje wg Nesbita w Szpitalu w Toruniu na ul. Batorego na zasadach NFZ. Czekałem zaledwie około 3 miesiecy.Wczesniej próbowałem wykonac zabieg w Bydgoszczy, ale tam zwodzili mnie brakiem terminów (ogólnie w bydzi zmarnowałem ponad rok na oczekiwanie na zabieg). Szpital w Toruniu polecam. Operował mnie lek. med. Marian Nalaskowski. Spokojny i rzeczowy straszy lekarz. Wyjasnił dzien przed co będzie robione z penisem. Jakie sa opcję rozwiązania problemu i poinformował, że moga w trakcie zmienić plany jeśli cos pójdzie ie tak. (miałem mocne skrzywienie - 90 stopni). Przed operacja dostałem tabletkę na sen, bo taka metodę sam wolałem. Nic nie pamiętam z operacji, spałem mocnym snem. Jak było po operacji? Penis wygladał strzasznie. Obrzmiały, fioletowy na całej długości - jak to po cięciu (dobrze że się takich rzeczy nie brzydzę :)). W szpitalu byłem dwa dni przed operacją i trzy dni po niej. Po dwóch dniach zdjęli mi cewnik i oddawanie moczu było juz niemalże normalnościa. Nastepnie w domu L4 dwa tygodnie. W tym czasie doszedłem do lepszej formy (po tygodniu miałem zdjęte szwy - około 10 sztuk). Kiedy wracałem do pracy penis wygladał juz normalnie. Po operacji skóra z penisa schodzi z żołędzi i troszkę dziwnie się układa (moim zdaniem) ale jest to wynik szwów i nie utrudnia mi to zbytnio życia. Po około miesiącu dokonałem masturbacji - wzwód był i erekcja również. Seksu nie próbowałem jeszcze. Ogólnie niebawem mam kontrolę u urologa.
 
Do góry