• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Metoda a wielkość instrumentu

sev

Member
Powiem tak, ja sobie spisałem przed plastyką napletka pytania, wyjąłem kartkę na stół i zadawałem, po to jest lekarz aby nim chwyci za skalpel odpowiedział. Mi lekarz powiedział że obrzezać nie trzeba, wystarczy usunięcie wędzidełka i plastyka. I jestem zadowolony
Plastyka w sensie częściowe ci zrobił czy V-cut?
 

Kartuz

New member
2 miesiące temu. Mi powiedział że on rzadko się spotkał z nawrotami i bardziej u osób starszych które miały problemy z higieną. Teraz używam maści na blizny, a sprzęt działa, zawsze miałem problemy trochę za szybkie wytryskiem ale przynajmniej już problem bardzo krótkiego wędzidełka i napletka minął
 

sev

Member
Ja tnę, nie chce mieć powtórek itd, tylko muszę jeszcze zobaczyć czy da się wędzidełko zachować i przedłużyć, czy trzeba usuwać
 

nope

Well-known member
I wlasnie przez to czesto sa potrzebne poprawki np a bo tu caly zwezony napletek nie zostal wyciety
Dlatego calkowite jest latwiejsze w wykonaniu niż czesciowe.
Ja tnę, nie chce mieć powtórek itd, tylko muszę jeszcze zobaczyć czy da się wędzidełko zachować i przedłużyć, czy trzeba usuwać
Nie ma czegos takiego jak wydlużanie wedzidelka. Albo ci usunie całkiem albo tylko troche je rozetnie/rozerwie/wypali roznie to sie nazywa. Może też calkiem wedzidelko zostawic (nie naruszone) jak będzie dobre.
 

nope

Well-known member
Swoja droga tez sie kiedys zastanawialem jakby to bylo jakby lekarz podawał ten srodek na erekcje czy coś i w takim stanie robił zabieg. Jakoś to tak działa bo przy prostowaniu lekarz wywoluje sztuczna erekcje , sprawdza jak wyszlo itd.
 

nope

Well-known member
No wlasnie nie wiem. Kiedys trafilem na takie forum ruskie ze slawnym lekarzem bodajrze babykinem. I tam wstawial foty roboty swojej itd i bylo prostowanie też i normalnie ptaki w wzwodzie obdarte ze skóry były na stole operacyjnym.
 

Humanista

Active member
Przed zabiegiem mozesz tez pokazac lekarzowi zdjecie po obrzezaniu w stylu, jaki chcesz. Bo nie kazdy doktor operuje pojeciami high/low/tight/loose. Ale jak zobaczy zdjecie z taka czy taka iloscia napletka, to zalapie.
 

Podobne tematy

Do góry