• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja ze stulejką

Pan. P

New member
Witam mam 11,5 i mam stulejke, chciałem spróbować pierwszy raz sobie zwalić ale nie wiem czy mogę ponieważ mam stulejke zaraz wstawię zdjęcia jak wygląda ta stulejka
 

Morrales

Member
Czyli nie możesz ściągnąć napletka - tak mam to rozumieć? Bardzo chaotycznie piszesz. Może faktycznie pokaż jak to wygląda.
 

Morrales

Member
Nie mam dobrych wiadomości, najlepiej porozmawiaj z rodzicami. Stulejka nie przeszkadza w masturbacji, ale jak zaczniesz spotykać się z dziewczynami to będzie spory problem.
 

Pan. P

New member
Nie mam dobrych wiadomości, najlepiej porozmawiaj z rodzicami. Stulejka nie przeszkadza w masturbacji, ale jak zaczniesz spotykać się z dziewczynami to będzie spory problem.
Ale ja właśnie juz mówiłem rodzicom ze mam stulejke i powiedzieli ze najpierw będę miał jak się kapie rozciągać trochę tego napletka a jak nie pomoże to pójdziemy do urologa
 
Spróbuj ćwiczyć napletek w cieplej wodzie z mydłem. Może masz tylko sklejony napletek z żołądziem. Lekko naciągać maksymalnie w dół skore po czym maksymalnie w górę. 5-10 minut dziennie
 

mate25

New member
Tylko musisz sie uzbroić w cierpliwość bo trochę to trwa. U mnie zajęło dość długo zanim mi się skora rozszerzyła odpowiednio :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Powinni od razu isc z toba do lekarza. Szkoda marnować czas na jakies próby moczenia czy rozciągania. Jak ci zacznie skora pękać i robic sie blismy to tylko narobisz sobie wiecej klopotu. Moze byc ze masc sterydowa zalatwi sprawe bo jestes mlody.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Masturbacja Inne 3
K Przedwczesny wytrysk i masturbacja Przedwczesny wytrysk 2
Masturbacja po obrzezaniu Obrzezanie 7
K masturbacja Inne 9
X Plastyka wędzidełka a masturbacja Krótkie wędzidełko 6

Podobne tematy

Do góry