• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja - czestotliowsc

Tomasz25

Member
Jak czesto walicie konia Panowie - ja minimum raz dziennie ale zazwyczaj 2-3 razy? czy macie podobnie? Mam 23 lata, czy moze perwert ze mnie i za czesto wale?
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli nie jest to dla Ciebie nałogiem to jest ok. Ale przypuszczam, że uzależniłeś się od masturbacji.
 

alal

New member
Jeżeli nie jest to dla Ciebie nałogiem to jest ok. Ale przypuszczam, że uzależniłeś się od masturbacji.
W przyszłości byłem już uzależniony i masturbowałem się, bo taki miałem odruch, a przyjemność z tego była żadna, więc wychodzę z założenia, że póki daje to przyjemność to nie jest to nałóg.
 

Matador

Member
Wydaje mi się, że jeżeli w wieku dwudziestu/trzydziestu lat ktoś masturbuje się codziennie, to prawdopodobnie jest już w jakimś stopniu od tego uzależniony. Jeżeli zaś dorosły facet onanizuje się parę razy dziennie, to według mnie uzależnienie jest już dość znaczne.
Jesteś w stanie nie walić konia np. przez tydzień?
 

Trolo

Well-known member
Idąc tym tropem to ktoś pije alkohol bo mu smakuje i ma z tego przyjemność, pali z tego samego względu, picie kawy bo smakuje - to też nałóg.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Masturbacja Inne 3
K Przedwczesny wytrysk i masturbacja Przedwczesny wytrysk 2
Masturbacja po obrzezaniu Obrzezanie 7
K masturbacja Inne 9
X Plastyka wędzidełka a masturbacja Krótkie wędzidełko 6

Podobne tematy

Do góry