• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mastka I problem z jej pozbyciem się

Kb1234

New member
Cześć!
Na wstępie dodam że mam 18 lat

Trudno się do tdgo przyznać ale błędem mojej higieny i przez jakas taka barierę psychiczna nigdy nie ściągalem napletka przez co zbieralo sie tam dużo mastki.. Bałem się to robić nie wiem dlaczego, przy próbach ściągnięcia napletka potrafiłem prędzej zaslabnac niż to zrobić..

Dzisiaj natomiast nastąpił duży przełom bowiem w koncu to zrobiłem. Nazbierało się tam dużo mastki oraz pod nią wyraźnie widać opuchlizne która utrudnia ściąganie napletka z zoledzia. Próbowałem to wyczyścić w czasie prysznica w ciepłej wodzie lecz po długich próbach zdostalem tylko trochę co na niewielkie sie przydało..

Czy istnieje jakiś sposób albo nawet czy można się udać do lekarza z tym aby wyczyścić to? Jestem w stanie zapłacić aby było to zrobione.. Od kiedy to zobaczyłem wiem jak poważnym problemem może być niewłaściwa higiena.. No cóż za swe błędy się płaci..

Proszę o pomoc i pozdrawiam!
 

Kb1234

New member
Mozesz sciagnac w zwodzie i zwisie naklejek za zoladz? Jesli nie to pomoze tylko operacja na usuniecie stulejki

Ściągnąłem w czasie gdy penis nie był w całkowitym stanie spoczynku, nie stał ale był większy niż jakby całkowicie opadł.

Gdy stoi napletek swobodnie schodzi do prawie połowy, dalej czuję jakiś opor I boję się dalej ciągnąć.. Niby nie boli ale znowu bariera psychiczna nie pozwala mi bardziej pociągnąć i spróbować zdjąć całkowicie, przesyłam zdjęcia
https://i.imgur.com/CSmTzys.jpg
https://i.imgur.com/SN4o8Jg.jpg

Dodam że kiedyś skóra nie schodzila nawet dotąd
 
Ostatnia edycja:

czesiek

New member
Stulejka raczej, idz na prywatna wizyte najlepiej do jakiegos urologia, 100zl taka, a sie wszystlo dowiesz, w Internecie to sie srednio doradzac.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zdjecia o dupe rozbic. Nie widac czy masz stulejke czy nie. Chcac wiedziec musisz sprawdzic czy schodzi naplet dalej czy nie. To ze ty sie boisz nie znaczy ze on nie schodzi normalnie. Pojdziesz do lekarza to sie przekonasz ile schodzi. Nie da sie sprawdzic inaczej jak tylko zsuwajac na sile tym bardziej ze do polowy schodzi bez naciagania i nie widac by otwor byl ciasny. Obstawiam ze stulejki nie masz( moze małą czesciowa) wiec bierz skore w lape i zsuwaj i myj.
 

Trolo

Well-known member
W całkowitym spoczynku zsuń napletek i wtedy umyj. Przecież to nie klej że się tego nie da umyć. Zdjęcia zrób podczas maksymalnego zsunięcia napletka. Jeżeli zdaniem "czesiek" " w internecie to się średnio doradzać" to po co zakładałeś tu konto i doradzasz pójście na prywatną wizytę?
 

czesiek

New member
Napisalem, ze srednio sie doradzac w necie, sam przeszedlem operacje usuniecia stulejki i w zadnym temacie nie uzyskalem sensownej odpowiedzi, zeby cokolwiek sie dowiedziec przejrzalem cale forum, posty sprzed 2 lat itp.
 

felixz

New member
Napletek może być połączony z żołędzią od urodzenia. Zazwyczaj się oddziela samoczynnie w dzieciństwie. Możliwe, że w Twoim przypadku oddzielenie jeszcze nie nastąpło.
Możesz spróbować kawałek po kawałku oddzielać o ile nie sprawia to bólu, najlepiej po 1mm na dzień.
 

Kb1234

New member
Cześć!
Wróciłem... Można powiedzieć że odniosłem mały sukces. Wiem że napewno nie mam stulejki ponieważ poprzez codzienne rozciąganie skóry napleta schodzi ona sama w czasie zwodu.

(zdjęcia w czasie zwodu)
https://imgur.com/a/vHQo6

Jedyna przeszkodą do całkowitego luzu jest dalej mastka.. Próbowałem ja szczyścić ale nie wiem jak mam to robić.

Chcę zakupić preparat do czyszczenia miejsc intymnych tylko pomóżcie mi w nauczeniu się jak mam z niego korzystać. Mam go nałożyć na palec i zacząć wcierac w matkę aż zacznie sie rozpuszczac I usuwać?

Nie chcę iść do urologa bo myślę że sam sobie poradzę z tym problemem i nabiorę doświadczenia aby taka sytuacja się nie powtórzyła..
 

Kb1234

New member
Postanowiłem że muszę poważnie się za to wziąć bo samo nic się nie zrobi..

Użyłem słuchawki od prysznica aby drastycznie zacząć spryskiwac żołądź, podziałalo nie czułem bólu przy dotykaniu penisa bez napletka! Udało mi się nawet wyczyścić trochę mastki (poprostu ją delikatnie zdrapywalem), uważam to za wielki postęp szczególnie że godzinę temu jezcze bym tego nie zrobił..

Teraz wiem napewno że nie mam stulejki a to co zbiera się pod napletkiem to mastka

Problem jest teraz w tym że nie mogę ściągnąć tego głupiego napletka kompletnie za zoladz.. Mam wrażenie że w rowku jest tyle mastki że to ona to utrudnia, wręcz to wiem napewno.

Zastanawiam się jak mam to wyczyścic skoro nie mogę tamtego miejsca nawet zobaczyć
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mastka nie utrudnia zsuniecia napletka. Skora jest ciasna i dlatego ciezko ja zsunac. Próbuj w spoczynku zsunac jak najdalej i myj myj i jeszcze raz myj. Zmyc sie da tyljo trzeba palcami a nie cisnieniem wody. To tak jak mycie auta na myjni bezdotykowej. Nigdy nie bedzie tak czyste jak gdy uzyjesz gabki.
 

Kb1234

New member
Jest już dużo lepiej. Napletek schodzi praktycznie sam za zoladz (to o czym mówiłem ck utrudnialo jego całkowite zejście za zoladz to była smegma która poprostu zebrała się w rowku).
Kupiłem żel do mycia miejsc intymnych który myślę że też dużo zdziała
Obym się pozbył wszystkiego w dwa tygodnie i zdążył zahartowac bo zapowiada się na pierwsze razy poznawania swojego ciałka w całości z dziewczyną.. Nie mogę się doczekać co daje mi motywację aby działać i codziennie przelamywac ból I dziwne uczucie i zrywać tą mastkę z mojego czulego żołędzia
 

Kb1234

New member
Minęły dwa miesiące, efekty są bardzo dobre aczkolwiek dalej jest rzecz która mnie martwi..

Używam codziennie żelu do higieny intymnej oni.sh, napletek jest czyściutki jak tylko moze byc, nie śmierdzi, skórka schodzi łatwo.. prawie

Mój największy problem to to, że po prostu się klei. W okolicach rowka zażołędnego napletek przykleja się i trzeba delikatnie go przesuwać żeby się odkleił.. Próbowałem różnych metod,
myłem żelem i wodą bez wytarcia, potem wycierałem, myłem samym mydłem i wodą, lub też samą wodą, zawsze efekt jest taki sam, po umyciu przez pierwsze tak dwie godzinki jest super
napletek schodzi jednym płynnym ruchem a gdy mi stanie to schodzi sam, potem zaczyna się kleić do żołędzia i nie jest to komfortowe..

Dodam, że dość aktywnie spędzam czas z dziewczyną.. nie uprawiamy seksu ale jej ręka często wędruje poniżej pasa

Jakieś porady? Może to być jakaś grzybica albo coś?

Pozdrawiam i proszę o pomoc !
 

Trolo

Well-known member
Jak najbardziej jest to normalne, że się klei. Też tak mam, że po umyciu jest spoko, a po całym dniu nie zsuwania napletka jest on delikatnie przyklejony. To samo po nocy gdy nie ma aktuwności seksualnej.
 

Podobne tematy

Do góry