• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Maść sterydowa

pan_gombka

New member
witam jakiś czas temu lekarz przepisał mi maść sterydowa na stulejke ale dopiero od jakichś 2 tygodni stosuje ja regularnie 2 razy dziennie ale efekty są tylko minimaln, czy ktoś z was używał tej maści i wie czy wystarczy czas i możecie powiedzieć mi jak jej używać
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Takie maści to coś tam działają u dzieci. Z doswiadczenia z forum wywnioskowac mozna, że rezultat stosowania maści jest mizerny. No ale może akurat będziesz przypadkiem na którym to zadziała. I tak z rozwagą z tą maścią, żebyś sobie nie narobił większych problemów, bo to w końcu steryd i obojętny nie jest.
 
Ostatnia edycja:

pan_gombka

New member
Takie maści to coś tam działają u dzieci. Z doswiadczenia z forum wywnioskowac mozna, że rezultat stosowania maści jest mizerny. No ale może akurat będziesz przypadkiem na którym to zadziała. I tak z rozwagą z tą maścią, żebyś sobie nie narobił większych problemów, bo to w końcu steryd i obojętny nie jest.
a polecasz jeszcze co robić bo bardzo chciałbym uniknąć zabiegu
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Obawiam się że zabieg cie nie ominie. Sterydy, próba rozciągania i tak i tak kończyły się zabiegiem. Możesz spróbować pierw sama maścią. Zobaczysz czy jakikolwiek efekt jest. Jak masz stuleje całkowitą to zapomnij ze ci masc cokolwiek pomoże. Chyba że masz 8 lat 😉
 

flader

Active member
Stulejka częściowa nie za wiele mówi. We wzwodzie nie może zejść całkowicie, może zejść do połowy czy jak? Niech przepisze ci betametazon, to jest często używane w tym celu. Generalnie jeżeli stulejka jest na bardzo małym stopniu zaawansowania, to maść może pomóc. Proces tego rozciągania jest żmudny i musisz go powtarzać codziennie, do tego musisz być bardzo uważny w naciąganiu napletka by go nie uszkodzić. Jak się zabliźni to już koniec.
 

nope

Well-known member
Polecam ostroznie z tym elocomem. Dostałem ją od dermatologa po czym wyżarła mi skóre przy dłuższym stosowaniu i zrobiła rozstępy w tym miejscu a stosowałem ją na ramieniu nie na penisie gdzie skóra jest "cieńsza". Z tymi sterydami to jest czasem tak ze kaza ci to stosowac a to potem ci oslabi tylko skóre w tym miejscu ze bedzie podatna bardzo na jakiekolwiek uszkodzenia.
 

flader

Active member
podczas spoczynku schodzi do połowy żołędzia a podczas wzwodu tak 1/3 zaledzia. Masz może jakie robić ćwiczenia na to ?
To ja bym sobie na twoim miejscu odpuścił, szczerze mówiąc. Ja miałem tak, że schodziło w spoczynku całkowicie, mogłem rozciągnąć bardzo daleko, a we wzwodzie gdzieś właśnie do 1/3 i maści sterydowe w niczym nie pomogły.
 

dandoo

Active member
powiem ci tak mi urlolog powiedział, że może przypisać maści sterydowe ale sukces ich jest mizerny kiedy się już przeszlo dojrzewanie, a co dopiero jak się jest już dorosłym
 

Podobne tematy

Do góry