• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masaż stópkami

Lubisz jak Ci dziewczyna masuje stópkami penisa?


  • Total voters
    67

y_o_o

New member
Kto lubi jak mu dziewczyna masuje stópkami Wacka? :D

Tz. Footjob albo nie zawężając, ujmę to jako każdy rodzaj kontaktu stópek dziewczyny z Wackiem :).
 

forest

New member
y_o_o coś podejrzewam że jesteś stopomaniakiem :D ja sie przyznaje że też :p , chociaż nie praktykuje takich sposobów to i tak od zawsze kręciły mnie kobiece stópki 8)
 

y_o_o

New member
No wiesz jak zalozylem taki temat to dobra dedukcja :D. Uwielbiam kobiece stopki, dlugo zwlekalem zeby mojej dziewczynie jakos to uswiadomic bo sie poprostu balem reakcji. A pewnego razu ona sama mi pomasowala stopka :D

Forest: Ale czemu nie praktykujesz?? Skoro Cie kreca?? No ja bym nie wytrzymal :D.

Cos niesamowitego polecam wszystkim ktorzy nie probowali :).

Zachecam do dyskusji :)
 

y_o_o

New member
No pewnie ze tak :) Nikt by nie chcial jakimis fu i ble :p.. Chociaz są i tacy fanatycy których kręcą brudne stopy. Moja ma zadbane stópki i już sie wyrabia w technikach coraz lepszych :D
 

forest

New member
Ja bym tam zaryzykował :) i tak nie masz nic do stracenia, a nóż widelec sie uda :D a w dodatku bedziessz bogatszy o nowe doświadczenia :D
 

forest

New member
A umnie są zmiany 8) mam już od dawna swoją perełke ale jak na złość nie lubi gdy chce dotykać jej stópek :cry: a w dodatku nie można jej przetłumaczyć :? nawet jak z nia spie i dotkne przypadkowo noga o noge to sie rzuca :shock:
 

forest

New member
Alkohol za bardzo nie chce działać :p tzn. działa w druga strone.. . ale ostatnio zauwazylem lekka poprawe bo jak ja dotykam to już sie tak nie złości tylko jakby chciała sie przmuc :D
 

xtr3m3

New member
Panowie.. :D
Czyli jestescie fetyszystami! :)
Zupelnie tak jak ja.
Ja dodatkowo lubie gdy sa w rajtopach, ponczochac, kabaretkach, itp.
Po prostu miodzio:D
Jak bylem w szpitalu dosc czesto mialem zwody przed zabiegiem, bo do pacjenta obok przychodzila jakas pielegniarka-znajoma (ok 25lat) z sexownymi stopkami;D
 

Podobne tematy

Do góry