Masaż stópkami

Lubisz jak Ci dziewczyna masuje stópkami penisa?


  • Total voters
    38

anonimowystul

New member
forest napisał:
A umnie są zmiany 8) mam już od dawna swoją perełke ale jak na złość nie lubi gdy chce dotykać jej stópek :cry: a w dodatku nie można jej przetłumaczyć :? nawet jak z nia spie i dotkne przypadkowo noga o noge to sie rzuca :shock:
Mam forest to samo. Łącze się w bólu :(.

Ja jestem stopomaniakiem. Uwielbiam kobiece stopy, są według mnie niezwykle seksowne, uwielbiam je masować i każdy ich kontakt z moim kolegą. Temat mi się spodobał, bo właśnie raczej nie jestem takim zwolennikiem typowego footjob, a właśnie raczej takiego masażu wacka kobiecymi stupkami podczas gry wstępnej.

Niestety jak na złość moja dziewczyna, która bardzo kocham ma masakryczne łaskotki na stopach, ale nie takie, że się śmieje i hihi, haha, tylko takie że jakiegokolwiek dotykania jej stóp bardzo nie lubi i 100% tak samo jak u Frosta nawet jak jej stopę trące stopą pod kołdrą to już się rzuca.

Myślicie, że są może jakieś sposoby by zniwelować u niej łaskotki i przekonać ją do dotykania jej stóp :p, myślę że dla niej też warto, bo jakby nie miała takich łaskotek to zobaczyłaby jaki przyjemny jest dla dziewczyny masaż stóp. :)
 

Podobne tematy

Do góry