• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam problem

maciek99

New member
Witam. Mam 13 lat i sądzę, że mam stulejkę :( nie mogę w pełni odsłonić żołędzia. W młodości nie przywiązywałem zbytnio wagi do higieny penisa, ale teraz wiem ,że był to duży błąd... Przy erekcji na napletku w moim przypadku pojawia się coś na kształt małych wypustków, i nie wiem co to jest. Nie mogę się przełamać/wstydzę się trochę mówić o tym rodzicom :( mam pytanie, czy to na 100% stulejka, jeżeli tak to czy zabieg obrzezania jest jedynym wyjściem ? czy taki zabieg zarówno w trakcie i po jest bolesny ? proszę o jak najszybszą odpowiedź oraz rady, co mam zrobić, żeby się przełamać i powiedzieć to wszystko ...
 

sławek83

Moderator
maciek99 napisał:
nie mogę w pełni odsłonić żołędzia.

Czyli coś tam możesz ściągnąć napletek??

maciek99 napisał:
mam pytanie, czy to na 100% stulejka, jeżeli tak to czy zabieg obrzezania jest jedynym wyjściem ?

Jeżeli jest problem ze ściąganiem napletka to na 100% jest to stulejka, a to jaki zabieg będzie konieczny to już lekarz zadecyduje.

Kolego, nie wstydź się i powiedz o tym szybko rodzicom. Właściwie to oni powinni się wstydzić za to że nie dopilnowali tego u ciebie i teraz masz problem. Powiedz rodzicom co i jak i leć z nimi do lekarza. Zabieg naprawdę nie jest taki groźny, wierz mi.
Napisz ile możesz ściągnąć napletek we wzwodzie i czy wędzidełko (to takie na dole penisa) nie masz napięte, o ile możesz je w ogóle zobaczyć.
 

maciek99

New member
No coś tam mogę ściągnąć, to jest jeszcze przed zorientowaniem się, że jest coś nie tak z moim członkiem z dnia na dzień otwór się trochę powiększył i do teraz bez większych zmian. Otwór jest na tyle duży, że oddawany mocz nie styka się z napletkiem, chociaż mało mu do tego brakuje ...
 

sławek83

Moderator
Czyli może masz stulejkę częściową?? Co nie zmienia faktu że musisz powiedzieć o tym rodzicom. Nie rób tego błędu co je i nie zwlekaj z zabiegiem do trzydziestki!!!!!
 

maciek99

New member
Najgorsze już za mną ... rodzice już o tym wiedzą :? Mam jeszcze jedno pytanie: do jakiego lekarza powinno się z tym pójść ?
 

Podobne tematy

Do góry