Mam problem ? (foto)

ranisek

New member
Otóż jest tak iż podobno miałem stulejkę ale małą. Lecz już to wyćwiczyłem owszem są problemy z ściągnięciem napletka ale zchodzi i jest coraz to lepiej. Lecz tak ostatnio wpadłem na to iż mogę mieć przy krótkawe wędzidełko. To jest tak iż przy wzwodzie napletek zchodzi pod grzyba i dalej ani rusz. W zwisie jest trochę lepiej mogę go ściągnąć dużo dalej i jak jest tak mniej więcej w połowie to zaczyna się zginać. Oto zdjęcia :

http://vlep.pl/n3q594.jpg
http://vlep.pl/0wglxo.jpg
http://vlep.pl/d1m9vj.jpg
http://vlep.pl/o32c4j.jpg
http://vlep.pl/9tmxjp.jpg

Jest tak jak mówię, jestem prawiczkiem wiec nie wiem czy będzie problem podczas stosunku. Ale czy powinienem pójść z tym do lekarza ?
 

terefere86

New member
Oczywiście, że masz problem ! marsz do urologa, nie jesteśmy tutaj by Cie diagnozować, ale chyba jednak powinieneś odczuwać ból gdy sciągasz skórę.
 

ranisek

New member
wiesz co jak tak jak mi się chciało to robiłem tak co 3-4 dni po kilka min przy wzwodzie z oliwką do masażu pod prysznicem, i wyraźne postępy zauważyłem bo kiedyś nie dało się w ogóle ściągnąć, a teraz już dzielnie schodzi wiec ja to sobie wyrobie o stulejkę się nie martwcie bardzie mi chodzi o to więzadło. Bo z nim samemu nic nie mogę zrobić tak ?
 
Do góry
TOPlist