Mam 12 lat i mam stulejke.

Adriano530

New member
Co robić? Mam 12 lat i mam stulejkę całkowitą, nie mogę ani trochę ściągnąć napletka. Rodzicom nigdy nie powiedziałem bo bałem się ich reakcji.
 

portero

New member
Za co mają Cię "opieprzyć" skoro najprawdopodobniej to ich wina? Poćwicz trochę w ciepłej kąpieli i przy okazji nastaw się psychicznie na zabieg. Poczytaj, obejrzyj zdjęcia i pomyśl jak zagadać z rodzicami :)
 
Nie wiem za co mieliby Cię opieprzyć, nie wiem czy Twoi rodzice tak reagują na Twoje problemy, czy po prostu masz opory, żeby im to powiedzieć.
Najlepiej byłoby powiedzieć o tym rodzicowi z którym masz lepszy kontakt. Wcześniej czy później będziesz musiał tę sprawę rozwiązać, a bez wiedzy rodziców nie będzie to możliwe.
Jesteś w najlepszym wieku, żeby coś z tym zrobić i moim zdaniem nie ma na co czekać. Konieczna jest wizyta u lekarza, który potwierdzi czy to jest pełna stulejka i czy kwalifikuje się do zabiegu.
 

bezczel

New member
O rzesz polska młodzieży... Czy na każdy temat będziesz się już wstydził rozmawiać z rodzicami? Nie wstydź się! Rodzice nic ci nie zrobią, a wręcz przeciwnie, będzie im wstyd! Moja rada jest taka że skoro wstydzisz się rozmawiać na ten temat z rodzicami to przy okazji wizyty u lekarza podczas przeziębienia czy coś (domyślam się że będzie w obecności rodzica i oby to był ojciec) po prostu wystrzel z tematem. Rodzic nie będzie miał nic do gadania, lekarz zobaczy (prędzej czy później będzie musiał więc się nie wstydź) i na 100% wytłumaczy rodzicowi że jest to problem, który trzeba rozwiązać. Wtedy rodzic nic ci nie powie, tylko będzie robił wszystko żeby załatwić temat i będziesz miał z górki. Głowa do góry i albo idź i powiedz rodzicom albo czekaj na okazję podczas jakiejś choroby.
 
Do góry