• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mały penis

kilan13

New member
Cześć, mam 19 lat i zawsze miałem kompleks małego penisa ale nigdy tym sie jakoś nie przejmowałem. Jednak teraz gdy mam dziewczynę, pierwsza którą naprawde kocham i wiem że przed nią się nie rozbiorę bo na pewno mnie zostawi... Mam w spoczynku 8 cm i 10,5 cm w obwodzie i w wzwodzie 14 cm i 13 w obwodzie. jeszcze mam strasznie małe jądra 4cm x 3cm jedno. Jeszcze na dodatek dzisiaj widziałem penisy moich kolegów którzy się przebierali to oni chyba mają 3x większą ''pyte'' ode mnie... iść do urologa?
14 cm w erekcji w wieku 19 lat. Może być ale nie ma szału. Ja w wieku 19 lat miałem 21 cm i 15,5 obwodu.
 

weryfikator

New member
Jak oceniacie skuteczność tabletek na powiekszanie członka? Pozytywnie czy moze nie ma się co nastawiać na powiekszanie? Sam regularnie stosuje pompke i jestem z efektu zadowolony, jednak zauwazyłem,ze jak odstawiam to po kilku dniach erekcja jest mniejsza, rozmiar równiez powoli wraca do normy. Czytałem w sieci informacje i nie jest to moje odosobione uczucie bo wielu facetów również twierdzi, że pompka u nich nie daje trwalego efektu. Jak jest z Wami? Efekt jest trwały w przypadku tablete - też stosowałem pompke i miałem podobny problem co ty czyli po około 20min penis wracał do poprzedniego stanu. Teraz przerzuciłem się na tabletki Maxorman i jestem już pół roku po zakończeniu kuracji a penis nadal powiększony więc to jest lepsze.
 

latek777

Active member
tabletki to wyrzucanie kasy w błoto, gdyby działały to nie byłoby tematów zakładanych przez kolesi którzy są niezadowoleni rozmiarów, jesteś zwyczajnie naciągaczem
 

toastt

Well-known member
Tabletki działają chyba tylko na psychikę (poza tabletkami na receptę oczywiście). Z pompką uważaj, bo z każdym pompowaniem uszkadzasz ciała jamiste i jak przesadzisz, to się mogą porobić zrosty i wtedy będziesz miał poważne problemy z erekcją.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Najpierw pytasz jak oceniany działanie tabletek a na końcu piszesz ze stosujesz pol roku i efekt się utrzymuje. Jesteś tak wiarygodny że ja pier.....
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry