• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mały penis

ameusa1995

New member
Cześć, mam 19 lat i zawsze miałem kompleks małego penisa ale nigdy tym sie jakoś nie przejmowałem. Jednak teraz gdy mam dziewczynę, pierwsza którą naprawde kocham i wiem że przed nią się nie rozbiorę bo na pewno mnie zostawi... Mam w spoczynku 8 cm i 10,5 cm w obwodzie i w wzwodzie 14 cm i 13 w obwodzie. jeszcze mam strasznie małe jądra 4cm x 3cm jedno. Jeszcze na dodatek dzisiaj widziałem penisy moich kolegów którzy się przebierali to oni chyba mają 3x większą ''pyte'' ode mnie... iść do urologa?
 

rekin

New member
Jeśli jest większy niż 10 cm w zwodzie (a jest) to wszystko w porządku. Najwyżej dziewczyna Cię zostawi, one way to find out!
 

ameusa1995

New member
No najwyżej ale gram w klubie i wstyd mi nawet do majtek się rozebrać bo mam małego orzeszka... Mozna jakoś go powiększyć?
 

adam1998

New member
Cześć, mam 19 lat i zawsze miałem kompleks małego penisa ale nigdy tym sie jakoś nie przejmowałem. Jednak teraz gdy mam dziewczynę, pierwsza którą naprawde kocham i wiem że przed nią się nie rozbiorę bo na pewno mnie zostawi... Mam w spoczynku 8 cm i 10,5 cm w obwodzie i w wzwodzie 14 cm i 13 w obwodzie. jeszcze mam strasznie małe jądra 4cm x 3cm jedno. Jeszcze na dodatek dzisiaj widziałem penisy moich kolegów którzy się przebierali to oni chyba mają 3x większą ''pyte'' ode mnie... iść do urologa?

14 cm to nie taki mały penis, wszystkie poważne badania mówią, że średnia jest 14,5 cm, max 15 cm. Obwód masz większy od przeciętnego, bo średni to jakieś 12,3cm.
Popatrz w ten sposób, że mogłeś mieć 10cm , ale masz 14 cm. to nie jest źle, może są tacy co mają centymetr, lub trzy centymetry więcej, ale to nie jest wielka różnica.
To ,że masz mniej w zwisie od innych ,nie znaczy ,że ci inni mają większe w wzwodzie, ktoś inny może mieć 10, czy 11cm. w zwisie , a w wzwodzie też może mieć te 14 czy 15 cm.
Kąpiąc się w łaźni z innymi, zauważyłem ,że dużo osób ma małe peniski, 7,8,9 w zwisie i tak z połowa osób ma, a są jeszcze osoby które mają może z 4,5 w zwisie.
Zauważyłem też ,że młode osoby, takie około 20-25 lat ma większe penisy w zwisie, od starszych, i nie wiem , czy dziś młode pokolenie ma większe penisy , czy to taki akurat przypadek ,że te kilka młodych osób ma większe penisy, w stosunku do starszych 40-50 letnich facetów.
Według badań w USA, dotyczących wielości penisa z 2013 roku, młodzi mężczyźni nie maja większych penisów od facetów w średnim wieku. (Erect Penile Length and Circumference Dimensions of 1,661 Sexually Active Men in the United States - Herbenick - 2013 - The Journal of Sexual Medicine - Wiley Online Library)
Patrząc z góry na swojego, wydaje ci się mniejszy od penisów kolegów , nie patrz z góry , tylko popatrz w lustro ,tak jak na penisy innych, a zobaczysz ,że ten twój penis wyda ci się większy,
Jak cie dziewczyna zostawi , bo masz 14cm to nie jest ciebie warta, i nie warto sobie głowy nią zaprzątać.
 

rekin

New member
Koledzy mają 3x większe penisy od Ciebie, czyli po 24 cm w spoczynku? To chyba jest klub sportowy słoni.

Powiększanie penisa w zwodzie to jak zapewne wiesz dość beznadziejna sprawa (koszty i ryzyko utraty funkcji seksualnych). Natomiast jeśli chcesz żeby mały się dumniej prezentował w szatni przy kumplach, to jest na to kilka sposobów.
1. Skracaj solidnie owłosienie trymerem elektrycznym nad penisem, a jądra i penisa gól maszynką do zera (to co "odstaje" od tułowia).
2. Chodź z odsuniętym napletkiem. Jak zdejmiesz gatki będzie nieco większy dzięki delikatnej stymulacji żołędzi.
3. Odsuwaj napletek, biorąc prysznic po zajęciach w klubie, zobaczysz że od razu trochę "urośnie".
4. Nie zapominaj o naciąganiu całego penisa ręką (po prostu delikatnie ciągniesz) i regularnej masturbacji.

Ogólnie chodzi o to, żeby ciała jamiste członka były możliwie często wypełnione krwią, żeby organ nie "zanikał" ;]

Chyba tyle.
 

Klaus1

New member
Slucham? Co to za brednie napisales kolego? Ze niby od masturbacji ma mu urosnac penis? Nie udzielaj sie juz lepiej.
 

rekin

New member
Klaus1 Czytaj uważnie, co napisałem, zanim z czymś wyskoczysz - a jak nie masz nic do powiedzenia, to po prostu siedź cicho, wszystkim wyjdzie na zdrowie.

Napisałem na początku, że z wielkością penisa w zwodzie nic specjalnie nie zrobi. Natomiast może trochę popracować nad efektem optycznym i faktycznym w spoczynku. I tak - penis nieużywany będzie w spoczynku mniejszy niż używany. I owszem tzw. jelqing (słyszałeś o czymś takim Klaus1?) trochę tu pomaga, ale efekt jest tylko w spoczynku.
 

Klaus1

New member
Nie interesuje sie zadnymi pompkami i innymi 'naturalnymi' metodami powiekszenia penisa bo to jest bujda i niepotrzebnie tylko mlodym sie w glowach miesza.
 
D

Deltabravo

Guest
Nie jest mały. Przeciętny. Porady Klausa dotyczące optycznych korekt wyglądu wydają się być słuszne. Wielkość w stanie spoczynku nie jest wyznacznikiem wielkości w wzwodzie. Mój penis wydłuża się o 150% w czasie wzwodu.
 

artrue

New member
Na problem z małym penisem polecam tabletki SizePower. Naturalny skład i dobra cena. I przede wszystkim skuteczne - u mnie po 3 miesiącach zażywania przybyło 4 cm w spodniach.
 

Oscar_N

SPAMER
Stary, Twoj penis jest w normie. Jak obawiasz się, że dziewczyna zostawi ciebie z powodu małego przyrodzenia ... to pewnie prędzej czy póżniej się rozstaniecie z tego czy innego powodu.
 
W tabletki raczej nie wierzcie. Na forum pojawiają się osoby ze sklepów piszące że urósł im 4 cm w 3 miesiące... zresztą nie tylko na tym forum, wszedzie tam gdzie panowie narzekają na wielkość członka. Oni chyba mają jakies programy które wyszukuja nowe wątki dotyczące wielkości za pomoca słów kluczowych. Mozna to zauwazyć obserwując inne fora. Taki użytownik pojawia sie na chwilę, po napisaniu paru postów(raczej nie więcej niż 5) już nie pojawia się na danym forum a jego wypowiedzi dotycza jedynie powiekszania, tabletek, skierowania na dany sklep, promocje w sklepach.
 

stkps

SPAMER
Jak oceniacie skuteczność tabletek na powiekszanie członka? Pozytywnie czy moze nie ma się co nastawiać na powiekszanie? Sam regularnie stosuje pompke i jestem z efektu zadowolony, jednak zauwazyłem,ze jak odstawiam to po kilku dniach erekcja jest mniejsza, rozmiar równiez powoli wraca do normy. Czytałem w sieci informacje i nie jest to moje odosobione uczucie bo wielu facetów również twierdzi, że pompka u nich nie daje trwalego efektu.
Jak jest z Wami? Efekt jest trwały w przypadku tabletek?
 

modry

Member
Zależy jakie tabletki kupisz. Te poniżej 100 zł za opakowanie to ściema, wiele jest takich na allegro i potem ktoś bierze i wypisuje na forach informacje o tym,ze nie działa itp. A dobre tabletki muszą trochę kosztować. Polecam penis complete, ewentualnie nieco starszą serię Penilarge ( w skład wchodzą tabletki,żele i spraye, jednak to tabletki maja główne działanie powiększajace, żele są jakby dodatkowo, tak wiec warto jest kupić sobie cała serię).
 

stkps

SPAMER
Widziałem te tabletki, o penilarge dużo czytałem, jednak interesuja mnie penis complete. Czy efekt jest w ich przypadku trwały? Czy w przypadku pompki będzie podobnie? Że będę brał, ale nie będzie sie to za bardzo liczyło bo i tak po kilku miesiącach członek wróci do normy?
 

modry

Member
Wiesz co, raczej nie powinno tak być. Tabletki maja trochę inne działanie niż pompka. Pompka sprawia, że masz po prostu lepszą erekcję. I przez to,ze erekcja się poprawia członek wydaje się większy. Nie powoduje ona jako tako powiększenia członka.Natomiast dobre tabletki powodują powiększenie ciał jamistych w członku poprzez zwiększony napływ krwi. Przy dłuższej kuracji członek się powiększa
 

modry

Member
Nie, nie jest konieczna. Ale jeśli chcesz to możesz sobie kupić. Generalnie dzieki temu o wiele łatwiej i szybciej można osiągnąć powiększenie, poza tym ma na pozytywne działanie również na samą erekcje i długość trwania stosunku. Co do penis complete to brałem 4 pełne miesiące. Trzeba tutaj nastawić się na dłuższa kurację no i łykać codziennie tabletki. Bo regularność jest przy takiej kuracji bardzo ale to bardzo ważna.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry