• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mając do wyboru co byście wybrali?

Hipo9868

Member
Mając do do wyboru u siebie plastykę napletka , obrzezanie całkowite lub częściowe co byście wybrali ? Tydzień temu przeszedłem wydłużenie wędzidełka ale chyba będę musiał jeszcze coś z napletkiem zrobić.
 

nope

Well-known member
Hej. Ja wybrałem całkowite. Chciałem się pozbyć problemu raz na zawsze i tak zrobiłem. Z moich problemow to były pęknięcia napletka(ciasny troche był) oraz krótkie wędzidelko.
 

Babala

Member
U mnie sytuacja była z częstym zapaleniem napletka, zrobiłem calkowite i metodę High&Tight, napletka nie ma i wędzidełko usunięte.
 
Ja byłem głupi i zdecydowałem się na częściowe (lekarz mnie ostrzegał że może się nie udać) Niestety musiałem wrócić i zrobić jednak całkowite i wycięcie wędzidełka i święty spokój. Sytuację uratował drugi lekarz,mistrz dr Drabina Kraków
 

michalekks

New member
"ale chyba będę musiał jeszcze coś z napletkiem zrobić." czyli to Twoje spekulacje ? Ja bym poszedł na Twoim miejscu do dobrego urologa aby ten ocenił co należy zrobić. Ja jestem po całkowitym obrzezaniu i nie żałuję ale u mnie nie było innej możliwości. Najlepiej jak byś mógł zachować wędzidełko bo jednak ono daje dużo przyjemności potem. Ja co prawda go nie mam i nie żałuję ale możliwe, że było by jeszcze lepiej - to z punktu seksuanlności. No a np takie zalety obrzezania to spokój na całe życie.. Cokolwiek byś nie robil to będzie okej byle by to robił dobry urolog.
 
  • Like
Reactions: AGv
Czemu przy częściowym może się nie udać?
Ten drugi lekarz
Czemu przy częściowym może się nie udać?
Ten drugi lekarz wytłumaczył mi że nie wszystkie napletki nadają się do obrzezania częściowego. Najważniejsze w tej całej sprawie jest trafić na lekarza który się specjalizuje w obrzezaniu i robi to na co dzień a nie od święta.
 

kaloryfer!

Active member
Postaram się może dać jakieś foto, jest mało wątków o high & loose i o anastomacie. Dziś mija równo miesiąc od zabiegu6, więc myślę że data dobra na jakieś podsumowanie. Dam znać jak wrzucę w swoim temacie.
 

Podobne tematy

Do góry