• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak możliwości wyboru cięcia

uga_buga

New member
Cześć wam,
Zastanawiam się jak to w końcu jest z tym obrzezaniem. Zawsze wydawało mi się, że temat stulejki oraz sposobów obrzezania są ze sobą nierozerwalnie związane, tzn. masz stulejkę, to możesz powoli myśleć nad tym, w jaki sposób cię będą ciąć. Ale ja mam stulejkę i byłem ostatnio u dwóch urologów, którzy mniej więcej powiedzieli mi to samo: że style obrzezania to coś, co dotyczy zdrowych członków, a u mnie jako stulejkowicza nie ma wyboru i trzeba będzie uciąć tyle ile trzeba, czytaj: prawie wszystko (łącznie z napletkiem wewnętrznym, którego będzie mi szkoda). Jak to jest?
 

nope

Well-known member
Wstaw fotki , powiem ci mniejwięcej czy robią cie bambuko czy nie. Jesli mozesz to zrób w spoczynku najbardziej naciągając skórę tyle ile dasz rady. Z reguly stulejka i zwężenie jest na napletku ZEWNĘTRZNYM czyli na zwykłej skórze i nie obejmuje wewnetrznego napletka jak juz to tylko odrobine.
 

Zib33

Active member
Stulejka, żeby trzeba było ciąć "prawie wszystko" musiałaby masakrycznie wyglądać - jakieś zbliznowacenia itp. Jak dla mnie wciskają kit, żeby potem klient nie narzekał, że wyszło niezgodnie z zamówieniem.
 

uga_buga

New member
Wstaw fotki , powiem ci mniejwięcej czy robią cie bambuko czy nie. Jesli mozesz to zrób w spoczynku najbardziej naciągając skórę tyle ile dasz rady. Z reguly stulejka i zwężenie jest na napletku ZEWNĘTRZNYM czyli na zwykłej skórze i nie obejmuje wewnetrznego napletka jak juz to tylko odrobine.
Stulejka, żeby trzeba było ciąć "prawie wszystko" musiałaby masakrycznie wyglądać - jakieś zbliznowacenia itp. Jak dla mnie wciskają kit, żeby potem klient nie narzekał, że wyszło niezgodnie z zamówieniem.

Może z tym wycięciem napletka wewnętrznego trochę przesadziłem, ale tak jak mówię, lekarze nie dają mi wybrać sposobu obrzezania bo 'trzeba wyciąć wszystko co jest ciasne'. Postaram się dodać zdjęcia.
 

nope

Well-known member
Jemu przed zabiegiem powiedziałem tak że chce przedewszystkim ciecie całkowite(zoladz ma byc caly czas odslonięty) i możliwe ile sie da zostawić napletka węwnętrznego. Mowil ze zostawi centymetr ale wyszło więcej. Jeżeli chcesz do gościa co daje wybór stylu jasno i na papierze i z tobą to omówi to kierunek poznań i Tondel
 

Podobne tematy

Do góry