• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Łysienie

alfred666

New member
Jeśli ktoś jest zainteresowany naturalnymi metodami to polecam forum:
Natural Hair Regrowth

Ale trzeba liczyć się z tym, że to proces długotrwały. Zależnie od stanu zdrowia i zaawansowania łysienia na 1. efekty trzeba czekać 1-3 mc. A z dyscypliną i trzymaniem się czegoś np. rok u ludzi dzisiaj trudno.
 

kokixs

New member
Niestety z łysieniem męskim nauka sobie jeszcze nie poradziła. Zresztą to kłopot w sumie małej wagi. Ja łysieję, więc muszę mieć ogoloną głowę i nie sprawia mi to problemu, kobietom się podobam tak czy inaczej :)
 

meni9

New member
To ciężki problem. Trudno jest jednoznacznie sobie z nim poradzić. Ale na pewno trzeba stosować różne preparaty i zobaczyć, co będzie akurat nam pomagało. Dobre efekty praktycznie każdemu przynosi profolan. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o mężczyznach i rzeczywiście wielu pomógł.
 

enzor

Member
Nie wierzycie chyba,że te wszystkie odżywki i szampony sklepowe są w stanie zahamować wypadanie włosów? Nie ma takiej opcji bo wypadanie włosów ma jakąs przyczynę i najczęściej jest to przyczyna wewnątrz naszego ciała. Jeśli jest to wypadanie włosów androgenowe to pomoze jedynie leczenie farmakologiczne, specjalne wcierki zawierające substancje ograniczające wypadanie włosów.

Jeśli chodzi o przeszczep to polecana jest metoda FUE:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/
 

Emolka

New member
Powiem tak... u nas to rodzinne. Ja jako kobieta również mam ten problem, choć u brata jak wiadomo sytuacja jest trochę inna (już prawie całkiem łysy).
Wszelkie żele, szampony to pic na wodę. Jak ktoś chce z tym problemem się uporać to polecam po prostu skorzystać z porad specjalisty. My w Krakowie chodzimy do SPAM ale są i inni. W każdym dużym mieście. Kwestia znalezienia kliniki medycyny estetycznej lub coś w ten deseń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stkps

SPAMER
Akurat przeszczep włosów jest ostatecznością. Zabieg ten jest skuteczny w bardzo wielu sytuacjach ale polecałbym go jedynie kiedy nie ma juz zupełnie nie ma innych metod leczenia.W wielu przypadkach cebulki włosów jeszcze żyją ale są po prostu osłabione. Polecam poczytać sobie o mezoterapii igłowej: Mezoterapia igłowa odżywia skórę oraz cebulki. I sprawia, że wzrost włosów jest bardziej widoczny.
 

Przemko

New member
Ja też łysieje i probowalem wszystkiego lacznie z zabiegami u p. trycholog ale na moja lysinke sie raczej nic juz nie da poradzic ;) takze zalezy wszystko od przyczyny
 

kamil91

SPAMER
A czy polecilibyście jakieś tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn? Ja słyszałem o tabletkach Profolan i Follixin, czy testował ktoś może któryś z tych preparatów? Dodatkowo mam pytanie - jakie witaminy najlepiej wspomagają porost włosów?
 

Podobne tematy

Do góry