• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Łuszczący się żołądź

adamek22

Member
Witam, jestem już ponad miesiąc po zabiegu obrzezania całkowitego.
Codziennie rano przemywam odkrytego żołędzia, lecz po kilku godzinach się łuszczy i widać, że jest suchy. Powinno tak być?
 

amenek5

Active member
To normalne moim zdaniem, z czasem skóra przywyknie do tego i nie będzie już sprawiała wrażenie takiej suchej
Podczas stosunku będzie git także spokojnie kolego
 

adamek22

Member
Chodzi mi bardziej o płachty. Jest złuszczony po paru godzinach od przemycia i w praktyce mógłbym to złapać i zerwać, ale nie robię tego oczywiście.
 

dandoo

Active member
nie słuchaj bzdór i dogryzek ostatnio zauważyłem to na tym forum kup sobie krem nawilżający skórę powinno pomóc poza tym na początku ma prawo się łuszczyć zwłaszcza jak miałeś całkowitą stulejke
 

Zib33

Active member
Wbrew pozorom mycie wodą wysusza, a nie nawilża. Łuszczenie się jest dość częste po odsłonięciu żołędzi. Z czasem (miesiące) będzie ustępowało.
 

RandomGuy

Active member
Witam, jestem już ponad miesiąc po zabiegu obrzezania całkowitego.
Codziennie rano przemywam odkrytego żołędzia, lecz po kilku godzinach się łuszczy i widać, że jest suchy. Powinno tak być?
To proces keratynizacji, który może potrwać nawet kilka miesięcy. Możesz nawilżać żołądź, ale i tak przez jakiś czas pewnie się jeszcze będzie łuszczyła.
 
Do góry