• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lublin - spsk4

guyno1

New member
Witam, dziś dostalem skierowanie do urologa/chirurga i lekarka powiedziała że tylko wie o spsk4, że tam robią zabiegi. Moje pytanie : Czy polecacie tą placówkę i czy jest może inna, bardziej renomowana placówka z umową z nfz. Z góry dzięki za odpowiedź

Edit : spsk4 to jest klinika przy jaczewskiego
 

jedynka13

New member
Witam. Dzisiaj byłem w spsk 4 z tym samym problemem. Mi powiedzieli, ze nie da rady u nich zrobic tego zabiegu gdyz sam moge usunac stulejke cwiczeniami i dwa, ze maja duzo osob bardziej chorych. Niestety nie otrzymalem takze odpowiedzi gdzie sie najlepiej udac z tym problem i chialbym sie dowiedziec co Tobie poradzono.
 

guyno1

New member
Wysłałem PW, ale to chyba bez sensu bo niech ludzie też wiedzą. Powiedzono mi że to sie da wyćwiczyć, nie dość że prawie sie zesralem z bólu, bo on nie ściągnął powoli napletka to jeszcze mnie chamsko wywalił z gabinetu mówiąc "To jest do wyćwiczenia, dowidzenia to tyle"
 

jedynka13

New member
Mnie takze milo nie potraktowano. Nie dowiedzialem sie nic konkretnego. Niestety ja musze sie bujac po lekarzach i szukac refundacji nfz bo nie dam rady zdobyc 1200zl;/
 

guyno1

New member
Szpital na jaczewskiego, spsk4 właśnie to jeden z NAJLEPSZYCH szpitali w lublinie, ale teraz są cięcia itp. Jest jeden dobry urolog w poradni przy spsk4, nie poszedłem do niego, ale słyszałem i czytalem dobre opnie. Najwczesniej grudzień ;). Osobiście wolę wydać te 1200zl + wizyty i mieć pewność, ale niee każdy może sobie pozwolić na to :/. Jak poliklinika dr Siwka miała kontrakt, to tam każdy chodził, pamiętam jak jeszcze koelga mi radził tam iść jak dowiedziałem się o stulejce, byłem młody i głupi, teraz jestem tylko głupi ale bez stulejki ;)
 

fogstulej

New member
No nie powiesz mi ze urolog powinien dawac rady zeby rozciągać stulejke... A jaczewskiego moze nie tyle ze najlepszy ile nie w dlugach.
 

guyno1

New member
Dr Siwek ładnie podsumował, nie zrobią tego dopuki nie będziesz znajomym, albo nie będzie to zagrażać życiu, nie wiem kur** napletek który blokuje dopływ krwi do mózgu?
 

fogstulej

New member
W sumie to dłuższy czas zbierałem sie do zabiegu, ale jakoś albo nie miałem odwagi, albo czasu nie było. W tamte wakacje nie dość ze jakby to powiedzieć 'potrzebny' zaczal byc mi sprzet to postanowiłem tak czy siak uporać się z problemem. Przeszukałem tu nieco forum i w sumie niewiele tego było na temat lekarzy z Lublina. Bylo kilka razy napisane ze Dr Siwek cos takiego robi no to nie bylo wyjścia tylko do niego pojsc. Widziałem ze 2 zdjęcia jak robi owy doktor i w sumie troche ''blado'' to wypadlo na tle np tych lekarzy co robią w Krakowie czy Warszawie, no ale nie mialem wyjścia. Mam na mysli to ze widoczną blizne pozostawia zabieg, a nie tak jak u tych co robią sobie gdzies indziej. Zadzwoniłem, umowilem sie i nastepnego dnia zabieg. Pozniej po tygodniu został zdjety opatrunek. Metoda Siwka o tyle dobra, ze wiesz napewno ze Ci oponka nie zostanie. Opatrunek stosunkowo mocno zacisniety wokol zołędzia, wiec nie powinno to wystapic. Po kilku tygodniach tak jak sie spodziewałem blizna została i całkiem widoczna, ale na szczescie zele silikonowe dają rade. W sumie to teraz wygląda całkiem porządnie. Nie wiem czy dlatego ze sie przyzwyczailem czy na prawde działają te żele.
Jesli chodzi o NFZ to nawet nie zastanawiałem sie nigdy zeby to zrobic w szpitalu, bo nie mam dobrych wspomnien z państwowką(jak widac slusznie z tego co mowisz).
 

jedynka13

New member
No to mnie nie pocieszyles. Narazie bede walczyl z ta refundacja, ale jak uda mi sie w jakis sposob zdobyc te pieniadze dzwonie odrazu na wizyte u Siwka:)
 

Podobne tematy

Do góry