Lekko zdezorientowany po pierwszej wizycie u urologa.

Colby96

New member
Pamiętam, że jak byłem mały miałem stulejkę której sam się pozbyłem(raz porządnie naciągnąłem i napletek się oderwał). Myślałem że to koniec kłopotu do tak... lat szesnastu kiedy zobaczyłem że nie mogę do końca zdjąć napletka przy wzwodzie. Od prawie dwóch lat już mniej więcej wiem co mi dolega. A raczej tak myślałem. Po kilku zdjęciach porównawczych doszedłem do wniosku że mam za krótkie wędzidełko, dlatego przy maksimum zdjęcia napletka z penisa czuje ból. Nie przeszkadza to w masturbacji ale nie mam porównania jakby to wyglądało w trakcie stosunku bo przez to mam lekkie kompleksy i za każdym razem gdy dochodzi do jakichkolwiek napięć pomiędzy mną a drugą osobą czuje się od razu zrezygnowany, zażenowany i przerywam wszystko bojąc się ryzyka pęknięcia wędzidełka(bo przeczytałem że może do tego dojść).

No ale w końcu udałem się z tym do lekarza(mam 20 lat, czuje na sobie presję społeczeństwa gdy wszyscy moi koledzy mówią o seksie na prawo i lewo a ja jestem wciąż prawiczkiem). Urolog zbadał mnie, spytał co czuje podczas tego i owego. Wspomniał coś jeszcze o stulejce(mimo że jej już nie mam) i wycenił zabieg na 700 zł(jestem studentem, pracuje, utrzymuje się). Gdy się zapytałem co by się stało gdyby mi to wędzidełko pękło odpowiedział że wtedy szycie w NFZ(co mnie z kolei przeraża)

Wiem, że czeka mnie operacja i mam pytanie; czy mógłby ktoś polecić jakiegoś dobrego urologa z Poznania/Wrocławia? Czy lepiej już iść do lekarza u którego byłem?

Poniżej podaję link do całej tej sytuacji bo już sam nie wiem co mam myśleć. Czy zaufać urologowi u którego byłem czy udać się do kolejnego.

Imgur: The most awesome images on the Internet
 
Ostatnia edycja:

oxis

Member
Tylko że dr Tondel robi obrzezania, a Colby96 nie potrzebuje tak drastycznego zabiegu i wystarczy mu zwykłe wydłużenie wędzidełka, choć moim zdaniem nie jest ono aż tak bardzo krótkie.Raczej odradzam obrzezanie, bo ono może mocno zmniejszyć radość z seksu i masturbacji.

czuje na sobie presję społeczeństwa gdy wszyscy moi koledzy mówią o seksie na prawo i lewo a ja jestem wciąż prawiczkiem
Olej opinie kolegów. To Twoje życie i Twój wybór, do którego masz prawo.Nikt nie ma idealnego penisa -takie istnieją tylko na filmach porno. Nie miej kompleksów, bo to nie wygląda źle i być może żaden zabieg nie będzie Ci potrzebny. Jeśli się zakochasz, to nie rezygnuj ze zbliżenia z tak błahego powodu.
 
Ostatnia edycja:

Stettin

Moderator
dr Tondel to droższa sprawa, ale polecam. Z resztą nie robi on tylko obrzezań. Jak nie trzeba, to nie robi - Primum non nocere. Można pojechać pogadać, pokazać. Nikt nie każde iść mu od razu pod nóż.
 

Colby96

New member
Piszę raz jeszcze. Udałem się do urologa u którego byłem pierwszy raz. Wczoraj, tj. 9 dni po zabiegu odpadły mi dwie szwy(w sumie lepiej nazwać to grupką szew bo strasznie dużo ich było na początku i końcu). Pociekło trochę krwi więc obsikałem ranę octeniseptem. Dziś rano wstałem ze zwodem i postanowiłem sprawdzić pierwszy raz po zabiegu jak wszystko się prezentuje... Ściągnąłem napletek jak tylko mogłem a on zatrzymał się na tym samym miejscu co wcześniej. Częściową stulejkę, którą miałem na zabiegu podcinaną jakby znów się zrosła. Zostało mi jeszcze kilka szew i nie wiem, czy to coś zmieni i wędzidełko się wydłuży? Poczekać aż wszystkie wypadną/rozpuszczą się i dopiero wtedy poinformować lekarza o ŻADNEJ zmianie?
 

Trolo

Active member
Poczekaj spokojnie jeszcze kolego aż wszystkie szwy wypadną.
Możesz zrobić zdjęcie na ile to się teraz zsuwa?
Czujesz w jakimś miejscu, że coś się napina?
 

Colby96

New member
Ok, zdjęcia zrobiłem wciąż tak samo, bez zmian oprócz tego że została ostatnia szwa.

Imgur: The most awesome images on the Internet. Czy czuję? Czuje opór, jeśli można to tak nazwać. Do porównania link poprzedni - Imgur: The most awesome images on the Internet Dla mnie widać tylko brak wędzidełka na tej długości na której się napinał ale oprócz tego to mi nic nie dało.

A, no i jeszcze nie zadzwoniłem do swojego urologa. Poczekam aż mi wszystkie szwy wypadną.
 

Ems

New member
Czekam na rozwój wydarzeń, gdyż moja sytuacja jest bardzo podobna, z tym że już mi wypadły wszystkie szwy
 
Do góry
TOPlist