• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lekarze, ktorzy sie starają

polakpoko

Member
Prośba o wpisywanie w tym wątki lekarzy, którzy robią pozadna diagnostyka i stosuja długie dawki antybiotyków. Na pewno chorym może się przydac
dr Gołąbek
dr Malczyński
dr Szostek
dr Skoczylas
 

prostownik

Active member
Żeby taki wątek miał sens to trzeba oprócz nazwiska podać jakieś dłuższe uzasadnienie, najlepiej oparte na własnym doświadczeniu bo tak to każdy może sobie wpisać cokolwiek.
 
  • Like
Reactions: AGv

arturm

New member
Ja też się zgadzam żeby podawać miasto, bo jak lista będzie miała 30 nazwisk to wybacz, guglowanie 30x żeby sprawdzić czy lekarz przyjmuje w mojej okolicy to jakaś padaka. Zgadzam się, aby każdy krótko (KRÓTKO) uzasadniał albo chociaż podawał jaki miał zabieg itp. Ja mogę uzupełnić od razu:

dr Tomasz Tuchendler - Wrocław - zabieg usunięcia stulejki 2017,komplikacji brak (ale stosowałem się do jego zaleceń!), jako dodatkowy plus: dostępnosć lekarza po zabiegu - telefon SMS nie ma problemów oddzwania odpisuje można przyjśc na krótką konsultację jeśli coś jest niepokojącego (u mnie akurat nie było)
 

Michał Pe.

New member
Jeśli chodzi o Kraków to ja polecam SCM clinic i dwóch lekarzy: dr Dudek i dr Curyło. Obydwoje to świetni fachowcy. Profilaktyka raka prostaty u nich jest bardzo dokładna, każde badanie, wywiad. A w razie czego leczą najmniej inwazyjnymi sposobami. Klinika jest tak wyposażona, że każdy zabieg przebiega na najwyższym poziomie.
 

bastek89

Member
@Michał pe.
Ludzie rejestrują się tutaj bo mają pytania i chcą się czegoś dowiedzieć.
A Ty w pierwszym swoim poście polecasz lekarzy i klnikę. Bardzo ciekawe ;]
 

aureus

Member
Jeśli chodzi o Kraków to ja polecam SCM clinic i dwóch lekarzy: dr Dudek i dr Curyło. Obydwoje to świetni fachowcy. Profilaktyka raka prostaty u nich jest bardzo dokładna, każde badanie, wywiad. A w razie czego leczą najmniej inwazyjnymi sposobami. Klinika jest tak wyposażona, że każdy zabieg przebiega na najwyższym poziomie.
Jaki rak prostaty, człowieku ogarnij się, my leczymy zapalenie prostaty. Kuźwa jak ja nie lubię takich namolnych reklamodawców. Nawet nie przeszkadza im, że piszą o innym schorzeniu. A co tam ciemny lud może uzna, że skoro tak leczą raka, to z zapaleniem będzie "no problem". Musicie się bardziej postarać.
 

procek

Member
Opcja szybsza i tańsza to dr Maciukiewicz ale do czasu kiedy zacznie ci sugerować, że chorobę masz w głowie. Opcja z próbą stameya i zdecydowanie droższa to dr Gołąbek. Nikogo godnego uwagi poza nimi nie poznałem
 

mat28

Member
Nawrót zapalenia! ostre zapalenie i wysoka gorączka. Może ktoś polecić urologa w łodzi który wykonuje pełną diagnostyke i wie jak podejść do tematu??
 

Podobne tematy

Do góry