• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lekarze, ktorzy sie starają

Romanov

New member
Dr Łukasz Curyło z SCM Clinic w Krakowie. Leczył mojego ojca z powodu nowotworu prostaty. Specjalista najwyższej klasy i to nie tylko pod kątem wiedzy i umiejętności, ale także samego podejścia do pacjentów. A klinika wyposażona jest w bardzo dobrą salę operacyjną i świetnie opiekują się pacjentem po operacji.
 

aureus

Member
Dr Łukasz Curyło z SCM Clinic w Krakowie. Leczył mojego ojca z powodu nowotworu prostaty. Specjalista najwyższej klasy i to nie tylko pod kątem wiedzy i umiejętności, ale także samego podejścia do pacjentów. A klinika wyposażona jest w bardzo dobrą salę operacyjną i świetnie opiekują się pacjentem po operacji.

Pięknie żeś poszedł. Nie ma to jak w pierwszym poście na forum zareklamować lekarza. I jak tu nie być podejrzliwym. Pewnie zbytniego popytu na usługi tego Pana nie ma, ale jak to mówił klasyk "po co są internety", ano po to by głupi lud to kupił.
 
Jeśli chodzi o Kraków to ja polecam SCM clinic i dwóch lekarzy: dr Dudek i dr Curyło. Obydwoje to świetni fachowcy. Profilaktyka raka prostaty u nich jest bardzo dokładna, każde badanie, wywiad. A w razie czego leczą najmniej inwazyjnymi sposobami. Klinika jest tak wyposażona, że każdy zabieg przebiega na najwyższym poziomie.
Ten wpis rzeczywiście wygląda na reklamę konkretnej kliniki. Takimi działaniami nie wzbudzają zaufania do tych lekarzy
 

kaolik98

Well-known member
Wydaje mi się, że nie ma takiego lekarza (przerobiłem ich wielu). Jeżeli zależy ci na efektach to celuj raczej w Warszawę (dr Gołąbek - bardzo droga opcja) lub Kraków (dr Szmer - najtańsza opcja).
 

Podobne tematy

Do góry