• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ktoś żałuje?

son339

Member
Jak kolega wyzej pisze..Namawial mnie lekarz ze tak wlasnie sie to robi w pakiecie z obrzezaniem..drugi raz bym sie nie zgodzil na obrzezanie
 

Krystiankendroj

Active member
Ja bym się zastanowił kilka razy poważnie czy napewno w tym wieku już tyle lat z tym jakoś zyjac bym się wogole za to zabierał
Czytając forum wielu ludzi miało jakieś nawroty czy bóle od tych szwów bocznych czy też problemy z czuciem , popatrz sobie tematy i zastanów się
 

Kiti

New member
Masz rację ale to jest problem psychiczny ,mogę porównać Ci to do tego że całe życie uwierał Ci odcisk i na stare lata chcesz go usunąć, albo całe życie mazyles o sportowym aucie a na stare lata spełniłeś to mazenie ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krystiankendroj

Active member
Nie porównywał bym tego tak
Odcisk uwiera po usunięciu poczujesz ukge
A po samochodzie wkoncu satysfakcję
A przy rozcięciu penisa mogą wystąpić komplikacje i jak wielu tutaj możesz mieć problem z odczuciami co stworzy kolejny problem
 

Konrad1

Member
Mentol polecam Ci w takim razie mój temat. Wszystko ładnie opisałem nawet ze zdjęciami. Ja robiłem operacje w wieku 34 lat, 5 lat temu. Tak samo jak ty też mogłem odbywać stosunki. Ale tak samo mi to cały czas tyrało banie. Robić robić robić i cieszyć się z różnicy, bo jest olbrzymia.
 

Kiti

New member
Mentol polecam Ci w takim razie mój temat. Wszystko ładnie opisałem nawet ze zdjęciami. Ja robiłem operacje w wieku 34 lat, 5 lat temu. Tak samo jak ty też mogłem odbywać stosunki. Ale tak samo mi to cały czas tyrało banie. Robić robić robić i cieszyć się z różnicy, bo jest olbrzymia.
Ryje banie bo od 40 lat codziennie o tym myślę
 

Mentol

New member
Mentol polecam Ci w takim razie mój temat. Wszystko ładnie opisałem nawet ze zdjęciami. Ja robiłem operacje w wieku 34 lat, 5 lat temu. Tak samo jak ty też mogłem odbywać stosunki. Ale tak samo mi to cały czas tyrało banie. Robić robić robić i cieszyć się z różnicy, bo jest olbrzymia.
Dzięki, super wszystko opisane. Szkoda tylko, że już zdjęcia wcięło :/
 

Konrad1

Member
No właśnie widziałem, że zdjęcia zniknęły z imgura. Niestety również dla mnie, bo to było jedyne miejsce gdzie je przechowywałem.
 

Mentol

New member
Mam nadzieję. Póki co nic a nic nie boli, ale dziś (2 dni po zabiegu) mocno spuchło od strony usuniętego wędzidełka i lekko krwawiło przy jednym ze szwów.
 
Mentol polecam Ci w takim razie mój temat. Wszystko ładnie opisałem nawet ze zdjęciami. Ja robiłem operacje w wieku 34 lat, 5 lat temu. Tak samo jak ty też mogłem odbywać stosunki. Ale tak samo mi to cały czas tyrało banie. Robić robić robić i cieszyć się z różnicy, bo jest olbrzymia.
Hej. Powiedz mi jakie miales skrzywienie oraz czy zawuwazyles jakis nawrót? Nie mówię o nawrocie 100 %, tylko np że masz skrzywienie 1-10 stopni?
 
Ja miałem tydzień temu prostowanie + obrzezanie u dr. Chomicz (Warszawa/Białystok). Ja na ten zabieg czekałem jak na zbawienie, a problem siedział mi w głowie przez 30 lat. Na chwilę obecną trudno mi się wypowiedzieć o efekcie końcowym, bo jeszcze wszystko jest dosyć świeże ale zdecydowanie polecam. W ten sam dzień jak wyszedłem, sam wracałem samochodem 170km i było ok.
Obrzezanie nie jest konieczne, ale jest zalecane w przypadku prostowania (mniejsza szansa na powikłania przy gojeniu).
Wrzuć zdjęcia. Ciekaw jestem efektów obrzezania wykonanego przez dr Chomicz.
 

Podobne tematy

Do góry