• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ktoś żałuje?

Mentol

New member
Witam wszystkich.
Za niecały miesiąc mam umówiony termin operacji. Ciągle bije się z myślami czy na pewno chcę to zrobić. Z jednej strony moje skrzywienie nie uniemożliwia stosunku i żyję z tym już blisko 40 lat na tym świecie. Z drugiej jednak mocno siedzi mi to w głowie i chciałbym jeszcze w pełni nacieszyć się seksem. Obawiam się czy wszystko się uda, czy nie będzie jakichś komplikacji, czy nic nie zostanie uszkodzone i czy proces rekonwalescencji nie będzie zbyt uciążliwy.
Jak to było w Waszym przypadku (pytam tych po zabiegu)? Czy ktoś z Was żałuje, że zdecydował się na operację czy wręcz przeciwnie? Jak wygląda dochodzenie do siebie? Na jak długo trzeba wziąć wolne od pracy (dużo czasu spędzam za kierownicą)?
 
Mialem operacje w czwartek a w poniedzialek bylem juz w biurze. Jak Ci uniemożliwia stosunku aktualny stan to na co czekać? Gorzej nie może być a powinno być tylko lepiej.
 

piotrpoznan

New member
Ja wziąłem 6 dni wolnego i potem wróciłem, praca biurowo-chodząca, i było spoko. Dzisiaj dopiero 14 dzień, ale nie żałuję ani trochę podjętej decyzji. Gojenie przebiega sprawnie a dni lecą płynnie jeden po drugim. Chwila u lekarza i po wszystkim, ciężko nawet powiedzieć jak bezsensowne było odwlekanie tego w czasie.
 

Mentol

New member
Mialem operacje w czwartek a w poniedzialek bylem juz w biurze. Jak Ci uniemożliwia stosunku aktualny stan to na co czekać? Gorzej nie może być a powinno być tylko lepiej.
Dzięki za odp. Napisałem, że NIE UNIEMOŻLIWIA stosunku :) Czyli mogę uprawiać seks, ale pozycje są bardzo ograniczone.
PS. U kogo był wykonywany zabieg?
 

Mentol

New member
Ja wziąłem 6 dni wolnego i potem wróciłem, praca biurowo-chodząca, i było spoko. Dzisiaj dopiero 14 dzień, ale nie żałuję ani trochę podjętej decyzji. Gojenie przebiega sprawnie a dni lecą płynnie jeden po drugim. Chwila u lekarza i po wszystkim, ciężko nawet powiedzieć jak bezsensowne było odwlekanie tego w czasie.
Dzięko za odp. ;) Kto wykonywał zabieg?
 

Kiti

New member
Hej ja mam 47 lat i na stare lata naszło mnie czy tego nie zrobić ,tym bardziej że operacja nie jest skomikowana ,naciecie i założeniu kilku szwów po przeciwnej stronie skrzywienia ,bez obierania penisa jak banana i bez wycinania czegokolwiek , i chyba też to zrobię 😀 chce umrzeć z prostym 😂
 

Kiti

New member
Ja wziąłem 6 dni wolnego i potem wróciłem, praca biurowo-chodząca, i było spoko. Dzisiaj dopiero 14 dzień, ale nie żałuję ani trochę podjętej decyzji. Gojenie przebiega sprawnie a dni lecą płynnie jeden po drugim. Chwila u lekarza i po wszystkim, ciężko nawet powiedzieć jak bezsensowne było odwlekanie tego w czasie.
Hej a jak miałeś to robione ? Obierali ci penisa jak banana czy nacinanie skóry po przeciwniej stronie szwy zakładane?? Pod jakim znieczuleniem ?
 

Kiti

New member
Ale ty nie miałeś prostowania ok , ja po sekundzie chyba zmieniłem zdanie bo wyczytałem że Ten doktor z Gdańska spieprzył komuś operacje dobra chyba jednak umrę z krzywym 😂
 

piotrpoznan

New member
W ogóle przepraszam, bo teraz się zorientowałem, że Mentol pisał dosłownie o skrzywieniu, a mój zmęczony o drugiej w nocy mózg wziął to słowo jako jakiś synonim do schorzenia / przypadłości i jakoś myślałem że mówimy o obrzezaniu a tu jak rozumiem chodzi o prostowanie.
 

son339

Member
Mialem u Kuźniara proatowanie robione 4 miesiace temu. Dochodzenie do zdrowia heat szybkie, bezbolesbe, niema sie czego obawiac. Mialem skrzywienie dolne. Penis prosty, jestem zadowolony. Ale jest ale..odrazu zrobiono mi obrzezanie calkowite i obecnie moje doznania z seksu sa baaardzo znikome i to na duzy minus.
 

Mentol

New member
Czy obrzezanie jest zawsze konieczne, czy zależy od konkretnego przypadku?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

binarycat

New member
Ja miałem tydzień temu prostowanie + obrzezanie u dr. Chomicz (Warszawa/Białystok). Ja na ten zabieg czekałem jak na zbawienie, a problem siedział mi w głowie przez 30 lat. Na chwilę obecną trudno mi się wypowiedzieć o efekcie końcowym, bo jeszcze wszystko jest dosyć świeże ale zdecydowanie polecam. W ten sam dzień jak wyszedłem, sam wracałem samochodem 170km i było ok.
Obrzezanie nie jest konieczne, ale jest zalecane w przypadku prostowania (mniejsza szansa na powikłania przy gojeniu).
 

Kiti

New member
No ale po co obierali go jak banana ? Czemu nie nacinaja z boku ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry