• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Który lekarz - Kraków

lewy020

New member
Witam, którego lekarza najlepiej wybrać do obrzezania całkowitego?
Myślałem nad Ars-Medica w Krakowie i dr. Jacek Drabina, koszt: zabieg: 1000zł, wizyta przed 150zł, badania 100zł.
Dobry wybór? Czy polecacie kogoś innego?
Rejon: Kraków, okolice <50km
 

kyok85

New member
950zl zabieg, wizyty kontrolnej nie przeprowadza przed jeśli nie ma konieczności.

Badania krwi dodatkowo musisz zrobić 60-80zl ale to każdy wymaga.

Polecam Ci ja miałem zabieg 2tyg temu, bezbolesnie, wszystko goi się prawidłowo.
 

lewy020

New member
No to mam dylemat, bo obaj Panowie są b.dobrzy.
Z dojazdem nie ma problemu, bo tu i tu Kraków.
Jedynie różnica w cenie ok 200-300zł.
Nie wiem czym się sugerować? Którego fachowca ostatecznie wybrać?
 

Ksawery1

New member
lewy020 jest jeszcze dr Fortuna. Nie wymaga badań. Ale o tym głośno się nie mówi. Można się u niego od razu na zabieg umówić w Zabierzowie. Kiedyś pytałem. Sam jednak zrobiłem w Ars-Medice, bo bardziej mi pasowały terminy. Jak chcesz to zadzwoń do Ars-Medicy i zapytaj, czy można od razu na zabieg się umówić. Jeśli masz już stwierdzoną stulejkę to chyba nie będzie problemu.
 

kontak

Member
No wlaśnie sam nie mam zaufania do takich rankingów. Wprawdzie mozna poczytać sobie opinie na temat poszczególnych lekarzy, jednak czy rzeczywiscie są to realne opinie? Słyszałem,ze jak lekarz wykupi sobie pakiet na tym portalu to ma mozliwosć kasowania sobie negatywnych opinii a to nie jest juz takie fajne....
W Krakowie dobry urolog pracuje w Prima med: prima-med.info/poradnie/urolog Michał Dybała. Ma specjalizacje w takich obrzezaniach,
 
W sumie dobrze by było, gdyby w tym wątku pojawiły się jakieś nowe nazwiska lekarzy. Z pewnością w Krakowie więcej osób robiło sobie takie zabiegi.
 

tomekwektor

New member
Polecam świetną stronkę do szukania specjalistów, masz tutaj rankingi lekarzy różnych dziedzin i rozpiskę placówek z danej miejscowości (prywatnie i na NFZ). medicalprogress.pl akurat te rankingi są moderowane i nie dopuszczają publikacji fałszywych opinii ;)
 

Janek77

Member
https://meskiezdrowie.pl/threads/stulejka-studia-akademik-kilka-pytan.9278/ - Witold Smolenski

duzo pozytywnych opini na znanylekarz ale mysle ze nie powinien byc warty uwagicporownujac do tych co podaliscie

Efekt koncowy moze nie najgorszy przynajmniej dla mnie, ale nie ukrywam ze najbardziej wymagalem zeby dzialalo a nie wygladalo

Zabieg -bolalo - kto wie moze to przez to ze bylem obsrany bo ktos mi cos tam grzebal i bylem spiety ale w kazdym razie mnie bolalo, goscia przedemna podobno nie bylo strasznie nwm.

Rozmowa - slabo - Jezeli nie czytales na tym forum i nie wiesz o co zapytac on ci tego nie powie niewiem jak u innych lekarzy ale mnie to wkurzylo i w moim temacie dosyc bardzo sie denerwowalem.

Ogolnie okej ale mozliwe ze za drogo jak na to co oferuja inni za mniejsza cene

Pozdro mimo wszystko jestem zadowolony bo nie mam stulejki w ogolnym rozrachunku jestem na plusie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

calvink

Member
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z doktorem Mrozickim (Kraków)? Dużo pozytywnych opinii...Konsultacja super..nie wiem jak będzie z cięciem.
 

wacie

Active member
Polecam w Krakowie dr Jacek Jakubowski.
Pełne obrzezanie staplerem.
Prywatnie w Clinicare zabieg 2200 pln plus wizyta, środki opatrunkowe razem do 2500 pln.
Jest też tańsza wersja , można ręcznie szyć.
 

gery

New member
Ja ze swojej strony polecam tandem dr. Przemysława Dudka i dr. Łukasza Curyło z SCM clinic. Świetni urolodzy. Potrafią super diagnozować, leczyć i operować bezinwazyjnie. Kilku facetów z mojego otoczenia już się u nich leczyło i wszyscy są zadowoleni .
 

Janusz_Janusz

New member
Witam
chciałbym się dowiedzieć czy może miał ktoś albo słyszał o kimś kto miał zabieg obrzezania u doktora Michała Swolkień z centrum medycznego Semper Fortis?
 

Podobne tematy

Do góry