• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kto sie wyleczyl? W 100% badz troche mniej

Swist21

New member
Witam wszystkich wyleczonych, prawie wyleczonych i chorych

Jest ktos z pln mazowsza z okolic Ostroleki? Tam jest swietny urolog. Moge podac dane na priv

Przewlekle bakteryjne zapalenie prostaty. Leczylem sie roznymi antybiotykami 5msc. Polecam Levoxa500 po 1 tabletce przez 10dni. Az w koncu ten cudowny lek. Mozliwe ze wyzdrowiejecie prawie na 100% jak ja. Mi bardzo pomoglo i wam tez moze pomoc. Pozdrawiam.

Wczesniej udzielalem sie na forum. Mam jeszcze jedna paczke tej dobroci i chyba zuzyje za jakis tydzien zeby sie doprawic. Moze za 2tyg bo jest tyle czasu prawie ok. Mi sie wydaje ze PBZP moze sie brac rowniez od przerostu drozdzakow candida w przewodzie pokarmowym. Musze jechac z flacha do mojego urologa z Ostroleki.

Ostatnio jak u niego bylem to jak mnie badal palcem w dupie to powiedzial ze juz nie czuje stanu zapalnego prostaty. Leje wporzadku, czasami mam lekki dyskomfort jader i spuszczam sie normalna sperma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bastek89

Member
Kolego. My tutaj chyba prawie wszyscy levoxe stosowaliśmy. Ja dostałem ją na 10 dni w pierwszym rzucie antybiotyków.. Efekt marny choć ja mam niebakteryjne zapalenie. Obecnie omnic + vesicare i jest nieco lepiej.
 
Antybiotyk/szczepionka/fagi tylko zgodnie z wynikami posiewu. To nie jest tak, że levoxa pomaga na wszystko. Nie.

PS.
Posiewy mam czyste od stycznia: wydzielina gruczołu krokowego, posiew nasienia, posiew moczu I i II strumienia... wielokrotnie powtarzane, bez bakterii. Objawy zeszły do akceptowalnego minimum. Jest pewien dyskomfort, ale normalnie funkcjonuję. Nie zadowala to mnie. Znikam i będę kombinował dalej.
 

Podobne tematy

Do góry