• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krzywy

broken1

New member
Jak sądzicie, czy takie skrzywienie to sprawa dla urologa i chirurga, czy może jest ok i nie będzie problemu. Liczę na odpowiedz od tych użytkowników, którzy mają podobny problem i musieli mieć zabieg lub z doświadczenia wiedzą, że z takim skrzywieniem można normalnie funkcjonować. Czy możecie mi też powiedzieć jak prawidłowo określić kąt skrzywienia.
 

broken1

New member
Sorry, ale nie wiem jak zrobić by link przekierowywał od razu na imgur, ale po wpisaniu adresu w wyszukiwarce można zobaczyć foto.
 

yamanari

New member
Spokojnie można normalnie i szczęśliwie dla obojga kochanków żyć z takim penisem jaki masz :)

Piszę to z własnego przykładu i to z większym zakrzywieniem - odsyłam do mojego tematu, tam opisałem szerzej mój przypadek.

Kąt skrzywienia jak dla mnie to kąt pomiędzy osią penisa u nasady a osią wyznaczoną przez trzon penisa i żołądź. Szybki pomiar i w twoim przypadku wg mnie to jakieś 45stopni. Daj mi znać na PW jeśli chcesz "potwierdzenia" graficznego metody "pomiaru"
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B fobia społeczna bardzo krzywy stulejka Inne 2
M Zbyt krzywy? Skrzywienie prącia 3
D krzywy w lewą stronę proszę o porade Skrzywienie prącia 47
C krzywy penis? Inne 2
U Krzywy penis Skrzywienie prącia 12

Podobne tematy

Do góry