• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krzywy w lewą stronę proszę o porade

daniel93

New member
Witam borykam się ze skrzywieniem penisa w lewą stronę co powoduje u mnie bardziej uraz psychiczny niż fizyczny. Podczas stosunku nie wyczuwam bólu. Co powiecie na temat skrzywienia czy trzeba to operować ?? Fotki

 

nope

Well-known member
Powiedz babie jaka jest sytuacja i co planujesz(zabieg) Powinna byc wtedy szczera. Jezeli bedzie wszystko git to chyba bym tego nie ruszał chyba że ma Ci siedzieć na bani cały czas. Dobrze by bylo zebys tez wiedzial ze korekcja skrzywienia to nie jest hop siup i to dosc duza ingerencja w małym porównując do np obrzezania.
 

daniel93

New member
Powiedz babie jaka jest sytuacja i co planujesz(zabieg) Powinna byc wtedy szczera. Jezeli bedzie wszystko git to chyba bym tego nie ruszał chyba że ma Ci siedzieć na bani cały czas. Dobrze by bylo zebys tez wiedzial ze korekcja skrzywienia to nie jest hop siup i to dosc duza ingerencja w małym porównując do np obrzezania.
Ok dzięki myślę że tak zrobię poprozmawiam z partnerką. Bo jeśli chodzi o korektę skrzywienia zostaje tylko zabieg ?? Nie ma innej metody w moim przypadku??
 

Zib33

Active member
Dla dorosłych nie ma. I jeśli nawet taką znajdziesz, to pamiętaj, że mimo to nie ma. Jest bowiem dużo ściemy w internecie, podobnie jak z ofertami powiększania siurka.
 

somebody332111

New member
Jeśli masz wrodzone skrzywienie, a wygląda, że tak jest po tym co napisałeś i zdjęciach, to nie powinno się nasilać. Nie próbuj tylko przypadkiem prostować samodzielnie w jakikolwiek sposób (w internecie niektórzy piszą szkodliwe głupoty o różnych "magicznych" ćwiczeniach itp.), bo możesz doprowadzić do urazów, które spowodują gorsze deformacje (choroba Peyronie).
 

daniel93

New member
Ok dzięki za odpowiedzi. A słyszałem jeszcze o jakimś laserze biostymulacjnym i o sterydach że są wstrzykiwane w odpowiednie miejsca i że to niby pomaga prawa to ?? I niektórzy też piszą że można go nosić w majtkach w przeciwną stronę do wygięcia i że podobno po dłuższym czasie może pomóc. Co sądzicie o tym??
 

nope

Well-known member
Noszenie w gaciach w inna strone to mit. Wyglada na wrodzone. Mozesz sie przebadac u urologa pod kątem choroby peyroniego(jakos tak) te ostrzykiwanie itd to bardziej pomaga na tą chorobe niżeli na skrzywienie wrodzone. Twoje wygląda na wrodzone ale lekarzem nie jestem.
 

daniel93

New member
Byłem u urologa parę dni temu robił mi USG i powiedział że wyklucza chorobę peyroniego ponieważ nie widzi tu zbytnio żadnych płytek ani nie czuje na nim żadnego zgrubienia. I powiedział żebym udał się do doktora Szewczyka w Łodzi on zajmuje się właśnie laserem biostymulacyjnym i tymi sterydami i że powinien w tym temacie pomóc
 

nope

Well-known member
Musisz przewertowac forum. Ja nie bardzo znam te metode i osobiscie nie powiem czy to działa czy nie. Glownie to co tu widzialem to zabiegi.
 

Zib33

Active member
A słyszałem jeszcze o jakimś laserze biostymulacjnym i o sterydach że są wstrzykiwane w odpowiednie miejsca i że to niby pomaga prawa to ?? I niektórzy też piszą że można go nosić w majtkach w przeciwną stronę do wygięcia i że podobno po dłuższym czasie może pomóc. Co sądzicie o tym??
Już ci odpowiedziałem - nie wierz w cuda. Skrzywienie u dzieci można korygować, stosując miejscowo hormony wzrostu itp. U dorosłych tylko chirurgia. Choroba Peyroniego to co innego, ale i tam większość przypadków kończy się skalpelem.
 

daniel93

New member
Już ci odpowiedziałem - nie wierz w cuda. Skrzywienie u dzieci można korygować, stosując miejscowo hormony wzrostu itp. U dorosłych tylko chirurgia. Choroba Peyroniego to co innego, ale i tam większość przypadków kończy się skalpelem.
Ok dzięki. Nad skalpelem pomyśle ale nie wiem czy się zdecyduje na to. Tym bardziej że to nie tanie żeczy są
 

nope

Well-known member
Nie tanie plus można coś spierdzielić. Jak nie ma żadnych problemow ze stosunkami to trzeba sie poważnie zastanowic czy warto : )
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Krzywy penis w lewą stronę Skrzywienie prącia 3
E Penis krzywy w lewą strone Skrzywienie prącia 3
B fobia społeczna bardzo krzywy stulejka Inne 2
M Zbyt krzywy? Skrzywienie prącia 3
C krzywy penis? Inne 2

Podobne tematy

Do góry