• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krzywy w lewą stronę proszę o porade

nope

Well-known member
Jeżeli chodzi o kasę to tez polecam sprawdzić Huberta Kuźniara na tym forum. Wiem ze operuje skrzywienia i powinienes nawet dorwac jakichś uzytkowników co było u niego na zabiegu. Wiem że robił na nfz.
 

toastt

Well-known member
Jeżeli to skrzywienie nie przeszkadza twojej partnerce i Ty się dobrze czujesz podczas stosunku, to nie ruszaj tego. Szkoda dłubać przy prawidłowo działającym penisie, bo zawsze coś może pójść nie tak i okaże się, że skrzywienie nie było wcale takie złe w porównaniu do możliwych komplikacji po zabiegu. Kiepsko by było, gdyby okazało się, że zamiast banana będziesz miał "flaka", a dodatkowo jest to pewne, że trochę skróci Ci się sprzęt po zabiegu.

Gdybyś jednak zdecydował się na zabieg prostowania, to idź do sprawdzonego lekarza i nie żałuj pieniędzy (jeżeli pójdziesz poza NFZ). Nope dobrze radzi - Hubert Kuźniar z Rzeszowa robi te zabiegi u siebie w szpitalu i jest szansa, że twoja krzywizna kwalifikuje się pod zabieg sfinansowany ze środków ubezpieczalni.
 

Cinek16

New member
ja bym ziomek tego nie ruszał, ja przy podcięciu wędzidełka miałem w porach a co dopiero prostowanie, no ale rób co chcesz, ogólnie widziałem na tym foum o wiele gorszę skrzywienia, takie że ciężko było spać w nocy.
 

daniel93

New member
ja bym ziomek tego nie ruszał, ja przy podcięciu wędzidełka miałem w porach a co dopiero prostowanie, no ale rób co chcesz, ogólnie widziałem na tym foum o wiele gorszę skrzywienia, takie że ciężko było spać w nocy.
Serio aż tak źle było z wedzidełkiem?? Dałeś mi teraz trochę do myślenia o tym wiem że są gorsze skrzywienia i jakoś z tym żyją i dają radę w łóżku
 

daniel93

New member
Nie przesadzajmy. Wedzidelko to 5 min zabieg i to po mniej inwazyjny niż prostowanie. Wszystko jest dla ludzi.
Też tak po części słyszałem i zabieg robiony jest w znieczuleniu miejscowym chyba że się myle. Ale powiem wam że znalazłem filmik w sieci jak prostują i muszę przyznać że nie zbyt dobrze to wygląda jak oni to robią i teraz naprawdę się zastanawiam czy warto żeby potem nie było że jest gorzej niż jest dotychczas
 

nope

Well-known member
Jeżeli nikt nic nie spartoli to będzie dobrze. Zabieg prostowania nie jest straszny ale chodzi o to że jest bardziej inwazyjny niz np obrzezanie. Tamto drugie polega tylko na wycięciu skóry i zszyciu razem. Prostowanie zależnie od metody już polega na ingerencji w osłonke białawą i lepiej zeby nikt tego nie spartolił. Plus u niektorych lekarzy trzeba jesc leki osłabiające potencję żeby po zabiegu sie wszystko dobrze zagoiło. Trzeba sie zastanowić i dobrać dobrego lekarza. Odradzał nie będę ani polecał. Ale uważam że jest wszystko dla ludzi i ja jeżeli ma ci to pomóc w stosunkach i podbić twoje ego to można sie zastanawiać.
 

nope

Well-known member
Dopoki nie bedzie problemow ze stosunkami i jak ci to nie siadzie mocno na glowe to mysle zebys nie ruszal. Dobra decyzja : )
 

nope

Well-known member
Zawsze tez mozna pozytywy wyciagnac. U mnie np przy skrzywieniu w dol , partnerka bardzo zadowolona ze wszystkich pozycji od tyłu.
 

daniel93

New member
Zawsze tez mozna pozytywy wyciagnac. U mnie np przy skrzywieniu w dol , partnerka bardzo zadowolona ze wszystkich pozycji od tyłu.
Duże skrzywienie masz ?? Bo słyszałem że skrzywienia w dół są podobno najgorsze nie wiem ile w tym prawdy. U mnie ze skrzywieniem w lewo ogólnie partnerka nie skarżyła się że ją coś boli i powiedziała że zbytnio nie czuje żeby aż tak był krzywy podczas stosunku
 

Mordred

Member
Mysle ze mozesz spokojnie popracowac z partnerka nad roznymi pozycjami ;)

Tak jak u nope sprawdzaly sie z pozycji od tylu, u ciebie moglyby sie sprawdzic wszystkie pozycje z boku.
Tutaj 2 przykladowe i ciekawe:

Pytanie co z tym urazem psychicznym o ktorym piszesz. Ja po operacji prostowaniia tez mialem blokade w 2 strone - ze sie skrzywi, ze cos tam sobie uszkodze itp. ale mi to minelo gdzies po 2 latach.

Skrzywienie jest znaczne, ale nie wydaje sie jakies bardzo duze. Wiec jakbys sie zdecydowal nie operowac, to dobrze, zebys sie staral to skrzywienie przerobic w atut - wyrobienie odpowiedniej techniki, pozycje itp, zeby nic cie psychicznie nie blokowalo.
 

daniel93

New member
Ogólnie ze stosunkami problemów nie ma i nie zależy to od pozycji. Bardziej bym po przemyśleniach powiedział że siedzi to mi bardziej na głowie że jest krzywy. Bo tak jak wcześniej w poście już pisałem żadnego bólu nie odczuwam i partnerka też mówiła że nic ja nie boli (tak mi mówi jak jest naprawdę to nie wiem) niedawno jeszcze zauważyłem że jak zsune bardziej napletek powiedzmy prawie do samego końca(dalej niż rowek od rzoledzia to zauważyłem że z prawej strony skóra się zsuwa a z lewej jest jakby od spodu lekko przyrośnięta do główki i jak erekcja jest tak na 50% to podczas zsuwania napletka ta skóra dodatkowo go wykrzywia w lewą stronę
 

toastt

Well-known member
@daniel93 jeżeli przeżyłeś tyle lat z tym skrzywieniem i prowadzisz satysfakcjonujące życie erotyczne, to moim zdaniem powinieneś nie myśleć o tym i nie powinieneś poddawać się żadnym zabiegom korekty tego skrzywienia. Czasami gdy chcę coś poprawić, co już aktualnie jest dobre, wychodzi mi z tego kicha i pluję sobie w brodę, że niepotrzebnie to ruszałem. W twoim przypadku może być podobnie, więc może szkoda ryzykować powikłaniami.
 

daniel93

New member
@daniel93 jeżeli przeżyłeś tyle lat z tym skrzywieniem i prowadzisz satysfakcjonujące życie erotyczne, to moim zdaniem powinieneś nie myśleć o tym i nie powinieneś poddawać się żadnym zabiegom korekty tego skrzywienia. Czasami gdy chcę coś poprawić, co już aktualnie jest dobre, wychodzi mi z tego kicha i pluję sobie w brodę, że niepotrzebnie to ruszałem. W twoim przypadku może być podobnie, więc może szkoda ryzykować powikłaniami.
W sumie tak naprawdę masz trochę racji skoro jest dobrze po co psuć a grzebać i coś robić można naprawdę bałaganu chyba narobić. O powikłaniach tak naprawdę zbytnio nie myślałem że może pójść coś nie tak. A tak ogólnie jakie powikłania tak naprawdę mogą istnieć?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Krzywy penis w lewą stronę Skrzywienie prącia 3
E Penis krzywy w lewą strone Skrzywienie prącia 3
B fobia społeczna bardzo krzywy stulejka Inne 2
M Zbyt krzywy? Skrzywienie prącia 3
C krzywy penis? Inne 2

Podobne tematy

Do góry