• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krzywy w lewą stronę proszę o porade

Mordred

Member
Jak wszystko dziala i bardziej ci przeszkadza sama mysl o tym, ze jest krzywy, jak wyglada itp. to bym tego nie ruszal. Skutki uboczne w tych operacjach z tego co wiem nie zdarzaja sie tak czesto (zalezy tez jaka metoda operacji), ale moze skrzywienie wrocic i do tego dochodzi blizna.

U mnie nic sie nie skrocilo (nawet zyskalem w obwodzie), jest idealnie prosty i blizna prawie niewidoczna, ale gdybym mial mniejsze skrzywienie pewnie bym tego nie powtorzyl
 

daniel93

New member
No właśnie i teraz nie wiem naprawdę jak to ogarnąć niektórzy mówią mi żeby iść i się nie bać a znów z drugiej strony mówią mi że u mnie nie ma tragedii wcale i żeby tego lepiej nie ruszać
 

eRKa

Member
Naprawdę nie chcesz czytać o spartaczonych Nesbitach. Penis po czymś takim jest nie do odratowania. Jeśli w łóżku wszystko jest ok i dziewczyna sama się na nic nie skarży temat zamknięty. No może poza jedną rzeczą - cytuję skóra "jest jakby od spodu lekko przyrośnięta do główki". Wygląda, że piszesz o wędzidełku. Jest to fałd skóry, który łączy od spodu główkę żołędzia z trzonem penisa i jest to absolutnie normalne. Bywa z nim jednak również czasami kłopot. Jeśli ściągasz napletek do samego końca i w pewnym momencie wędzidełko ciągnie Ci główkę w dół to znaczy, że może być ono za krótkie. Z drugiej strony jeśli nic cię nie uciska podczas stosunku to nie ma co szukać problemów na siłę.
 

son339

Member
Napisze krotko o sobie. Mam 36 lat i zone, dzieci. Mialem krzywego w dol. Nigdy mi nie mowila ze jej to przeszkadza bardzo ale jak w seksie troche mocniej pojechalem to przerywala bo chcialo sie jej sikac, mowila ze pecherz podraznilem. W niektorych pozycjach penis ciagle wypadal. Siedzialo mi to w glowie tez tak jak Tobie. Powiedzialem zonie ze pier...ide prostowac fiuta. Jakos bardzo nie odradzala co juz mi dalo do myslenia. Do brzegu. Wyprostowalem u Kuźniara na nfz. Nesbitem. Do tego obrzezalnie calkowicie i usunal wedzidelko. Za mna kilka stosunkow. Ja stracilem czucie w penisie mam nadzieje ze chwilowo. Z 17 cm ma obecnie 14.5 tu tez licze ze cos wroci jeszcze. Ale fiut prosty i widze ze u zony duza roznica, zadowolona, dochodzi znacznie szybciej niz dawniej. Widze ze bylo to potrzebne ale nigdy mi tego nie powiedziala. Jesli wroci mi czucie uznam moja decyzje za suksces. A samo prostowanie nie takie straszne jak tu pisza niektorzy.
 

son339

Member
Czy jakies ogromne to niewiem. Moglem go reka wyprostowac, stosunek byl mozliwy bez problemu. Lekarz pytal mnie czemu chce to robic skoro mam dzieci zone i tyle lat..Powiedzialem mu o dyskomforcie zony, moze podkoloryzowalem nawet i mnie zakwalifikowal po zdjeciach w pelnej erekcji.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Krzywy penis w lewą stronę Skrzywienie prącia 3
E Penis krzywy w lewą strone Skrzywienie prącia 3
B fobia społeczna bardzo krzywy stulejka Inne 2
M Zbyt krzywy? Skrzywienie prącia 3
C krzywy penis? Inne 2

Podobne tematy

Do góry