• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krzywy penis

Jacek2000

New member
Witam mam pytanie, czy taki penis nada się do wspołzycia seksualnego? Nie będzie sprawiał problemów?




Myślę o operacji ale nie jestem pewnien. Co o tym sądzicie czy jest sens?
 
Zawsze możesz sprobować i wtedy będziesz miał pewność. Jeśli jednak masz jakąś barierę psychiczną, boisz się reakcji to idź na operację. Twój przypadek raczej zakwalifikuje się nawet na NFZ. Prywatnie- płacisz, więc możesz wymagać.
 

Łukasz1994

New member
Cześć. Miałem niemal identyczne skrzywienie jak Ty (lewostronne i bardzo podobny kąt) i powiem z doświadczenia, że ciężko się współżyło i partnerki odczuwały ból. Kilka lat męczyłem się psychicznie i oszukiwałem, że jednak nie jest to problem, no ale był i to spory. W końcu podjąłem decyzję o operacji. Uważam, że za długo z tym czekałem, ale lepiej późno niż wcale. W poniedziałek miałem zabieg w Rzeszowie u dr Kuźniara. Robiony na NFZ. Czeka się około 3 miesięcy, a jeśli chciałbyś prywatnie to około 3 tygodni. Teraz odpoczywam i czekam, aż wszystko się zagoi. Za około miesiąc, jak już będę miał zdjęte szwy, wrzucę na forum obszerną relację ze zdjęciami jak penis wyglądał kiedyś i jak wygląda po operacji. Więc na Twoim miejscu nie wahałabym się i szedł od razu na konsultację. No ale to Twój "sprzęt" i musisz sam podjąć odpowiednią decyzję ;). Pozdrawiam.​
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C krzywy penis? Inne 2
U Krzywy penis Skrzywienie prącia 12
R Krzywy penis po zabiegu Skrzywienie prącia 17
S Krzywy penis w lewą stronę Skrzywienie prącia 3
R Krzywy penis porada Skrzywienie prącia 8

Podobne tematy

Do góry