• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krzywy penis FOTO problem czy nie

wesolystudent

New member
D

Deltabravo

Guest
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Czy takie skrzywienie będzie przeszkadzało... no cóż, w pewnych pozycjach partnerka będzie miała pewien dyskomfort, w innych będzie zachwycona, a będzie także tak że, nie będzie to miało dla niej większego znaczenia. Ćwiczenia mogą nieznacznie twojego penisa wyprostować, ale będzie trwało długo i wymaga systematyczności. Efekty zauważalne dopiero po paru miesiącach. Ale całkiem prosty na pewno nie zostanie.
 

kiko337

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

jak ci przeszkadza w seksie to zrob cos ztym .ja mialem tak jak ty tylko w lewo.zrobilem operacjie i jest git pozdro
 

aaron84

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Mam podobnego.
Pozycje klasyczna i na jeźdźca odpadają.
Od tyłu będzie możliwa tylko przy pełnej erekcji, przy słabszej już gorzej.
Zaś bez problemu wyjdzie pozycja na kolanach (ty na kolanach, ona na plecach i zakłada ci nogi na ramiona).
"Klasyczna odwrotna", czyli ona na górze, a ty pod spodem, też raczej bez problemów.

Jeśli chcesz pogadać o tym "na żywo", to pisz na priw - podam ci GG.
 

wesolystudent

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

mam jeszcze pytanie na zakonczeniu mojego penisa przy podstawie nie mam twardej skory jak na penisie tylko jakby miekka faldke przez co odchyla sie on czy to jakis problem?
 

Ktosek

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Moim zdaniem takie skrzywienie nie powinno przeszkadzać w stosunku, a mówię tak na podstawie swoich doświadczeń, bo mam podobnego wacka. Ani ja, ani moja partnerka nie odczuwamy dyskomfortu w żadnej z popularnych pozycji.


Ps. Nie zakładaj nowego tematu, bo robi się śmietnik.
 

wesolystudent

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Okej zdjęcią są. SKrzywienie w dół masz mniejsze z tym,że dochodzi jeszcze boczne.
Nie wyglada zle bo jest spory Twój przyjaciel.
 

Ktosek

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Wielkość jest w normie, kwestia perspektywy.
Początkowo też miewałem problemy przy seksie ale jak wiadomo wszystkiego człowiek się uczy, a w tym wypadku nauka jest przyjemna:). Najgorsze jest przełamanie psychicznej bariery.
 

Ktosek

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Co masz na myśli mówiąc dobrze?
Mi i mojej partnerce jest miło w każdej pozycji,tj. klasyczna (również odwrócona), na boku (przodem i tyłem), na jeźdźca (również tyłem), na pieska, łyżeczka, nogi na pagonach itd.
Moja dziewczyna ceni sobie bardzo pozycję klasyczną.

Myślę, że wszystko jest kwestią wprawy. Trzeba też pamiętać,że pochwa nie jest grubościenną rurką :)
 

wesolystudent

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

mam na mysli to czy nie odczuwasz bólu Ty lub partnerka..penis nie wypada itd.
Mój miał operacje spodziectwa w młodości więc pozostaje jeszcze kwestia wedzidelka ktorego mam tylko maly kawalek widac na zdjeciach, ze nie moge go rozciagnac na trzonie penisa
 

Ktosek

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Nie odczuwamy żadnego dyskomfortu i wszystko przebiega "normalnie".
Krótkie wędzidełko to już inna sprawa. Jeżeli Tobie to przeszkadza to idź do urologa. Generalnie nikt Ci nie zabroni, jeżeli wpadniesz na pomysł żeby poddać się zabiegowi wydłużenia wędzidełka lub obrzezania częściowego albo całkowitego tylko pamiętać należy, że już nie odwrócisz stanu poprzedniego. Trudno mówić co by było gdyby...Jak nie sprawdzisz jak sprawuje się sprzęt teraz to nie będziesz wiedział co dokładnie przeszkadza.
 

wesolystudent

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

nie wiem czy w moim przypadku da rade przedluzenie wedzidelka gdyz jest ono bardzo znikome.
Co do obrzezania to mialem odciety kawalek napletka przy spodziectwie ale minimalnie... nie wiem czy bym sie zdecydowal
 

wesolystudent

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Ktosek z tych zdjęć mamy raczej bardzo podobne zgięcie ale Twój przyjaciel jest grubszy i fajnie napletek CI się rozprowadza
 

Ktosek

New member
Re: krzywy penis FOTO problem czy nie

Czyli tak jak mówiłem - podobne. Generalnie to wolałbym mieć prostego ale cóż, jest jak jest, a mogło być gorzej:). Jeśli chodzi o napletek to ja go praktycznie nie mam, bo jestem po obrzezaniu częsciowym :shock:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Krzywy penis FOTO problem? Skrzywienie prącia 13
P Bardzo krzywy penis FOTO Skrzywienie prącia 2
C krzywy penis? Inne 2
U Krzywy penis Skrzywienie prącia 12
R Krzywy penis po zabiegu Skrzywienie prącia 17

Podobne tematy

Do góry