• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krwiak po stosunku

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja bym przekłuł igla i uwolnil krew bo wchlaniac to sie moze hoho i hoho i jeszcze hoho.
Btw co ty w zebra kaloryfera zes go wciskał:D
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Przeciez ciała jamiste nie sa pod naskórkiem od razu. Pękło jakies naczynko krwionośne i krew wylala sie pod naskorek grzyba. To tak jak pęcherz na palcu np jak przyszczypiesz skore. Przerywa sie jakies naczynie krwionośne i krwiak gotowy. Ja osobiście bym przekłuł a co zrobi autor to jego decyzja.
 

Mark25

New member
Przeciez ciała jamiste nie sa pod naskórkiem od razu. Pękło jakies naczynko krwionośne i krew wylala sie pod naskorek grzyba. To tak jak pęcherz na palcu np jak przyszczypiesz skore. Przerywa sie jakies naczynie krwionośne i krwiak gotowy. Ja osobiście bym przekłuł a co zrobi autor to jego decyzja.
No i tak zrobię jak mówisz, dziękuje bardzo za pomoc
 

Mark25

New member
Powiem tam zrobiłem lekkie nakłucie krew zeszła ta co robiła ta obrzmienie , wszystko oczywiście dezynfekcja resztę zostawiłem niech się sama wciągnie krew , a partnerce głupota z głowy wyjdzie przez ten czas 😁
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mowilem ze to bedzie dobre rozwiązanie. Tak bys czekal i czekal zanim to by sie wchlonelo. Teraz musi sie zagoic zanim znowu zaczniesz pchac w kaloryfer (żeliwny nie kolega z forum 😝 )
 
Ostatnia edycja:

mati12

Well-known member
Dopiero popatrzyłem też chciałem zaproponowac przekłucie jednak nie chciałem brać na siebie takiej odpowiedzialności powinno być ok
 

Podobne tematy

Do góry